Konferencja Człowiek 4.0 – człowiek w sercu cyfrowej transformacji

Zbliża się konferencja Człowiek 4.0, nad którą z dumą objęliśmy patronat medialny. To wydarzenie poświęcone temu, co nas czeka już w najbliższych miesiącach w kwestii rozwoju technologii.
Konferencja Człowiek 4.0 – człowiek w sercu cyfrowej transformacji

Człowiek 4.0 – technologie jutra są już na wyciągnięcie ręki

Tematem 11. edycji SI-Cunsumer Day będzie miejsce człowieka w nadchodzącej transformacji cyfrowej. A może nawet nie tyle nadchodzącej, co już dziejącej się na naszych oczach.

Nowoczesne technologie, sztuczna inteligencja, wszystko to, co w skrócie nazywamy Przemysłem 4.0, coraz mocniej wchodzą do polskich przedsiębiorstw. Świat zmienia się na naszych oczach i w dobie pandemii digitalizacja przyspieszyła jeszcze mocniej. Roboty, inteligentne systemy zarządzania, aplikacje przejęły część obowiązków, które leżały po stronie pracowników. Dzięki temu firmy mogły w miarę normalnie funkcjonować. Choć postępem technologicznym zapewniamy sobie przewagę konkurencyjną, to warto zastanowić się nad rolą człowieka w tym procesiemówi Paweł Wala, wiceprezes zarządu SI-Consulting.

Podczas wydarzenia przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób mogą wykorzystać nowoczesne technologie w swoim biznesie. Z zyskiem dla pracownika, bo jego zadania mogą zostać ułatwione lub wręcz urozmaicone dzięki zdobyczom techniki.

Czytaj też: Premiera Sony WF-1000XM4 z nowym kształtem słuchawek

Konferencja Człowiek 4.0 dla wszystkich i z wybitnymi gośćmi

Lista gości specjalnych konferencji Człowiek 4.0 robi wrażenie. Wśród nich znajdą się m.in. Thomas Duschek, prezes zarządu SAP Polska, Anna Streżyńska, prezes Zarządu MC2 Innovations, była Minister ds. Cyfryzacji czy Grzegorz Dzik, prezes zarządu Grupy Impel.

Konferencja będzie odbywać się online, dzięki czemu udział w niej może wziąć każdy. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej. Udział w wydarzeniu jest oczywiście darmowy, a całość odbędzie się już 15 czerwca. Najważniejsze informacje na temat konferencji znajdziecie na naszych portalach – Chip.pl oraz WhatsNext.pl.