Letnia wyprzedaż AliExpress – szczoteczka Oclean X Pro Elite w świetnej cenie

Rozpoczęła się letnia wyprzedaż AliExpress 2021.  Festiwal gorących promocji przyniesie nam wiele zniżek na produkty topowych marek. Nie zabrakło świetnych ofert na produkty do higieny jamy ustnej od Oclean, a wśród nich znalazł się też bestseller – Oclean X Pro Elite! To jeszcze nie wszystko, bo Oclean przewidziało również darmowe bonusy podczas wyprzedaży!
Letnia wyprzedaż AliExpress - szczoteczka Oclean X Pro Elite w świetnej cenie
Letnia wyprzedaż AliExpress - szczoteczka Oclean X Pro Elite w świetnej cenie

Dlaczego warto polować na Oclean X Pro Elite?

Ta inteligentna szczoteczka elektryczna momentalnie zdobyła uznanie użytkowników sprawiając, że od czasu debiutu sprzedano dziesiątki tysięcy sztuk. Świetnie oceniana zarówno przez specjalistów od technologii i dentystów, ale również przez kupujących. Tym razem też warto zainteresować się Oclean X Pro Elite, bo oprócz świetnych funkcji, Oclean oferuje nam też atrakcyjną cenę i moc prezentów!

Sprawdźmy jednak najpierw – dlaczego właśnie Oclean X Pro Elite?

Cichsza niż jakakolwiek inna

Jeśli do tej pory denerwował Was hałas emitowany przez typowe szczoteczki elektryczne, to ten model zdecydowanie przypadnie Wam do gustu. W celu poprawy doświadczenia użytkownika, Oclean X pro Elite wykorzystuje technologię redukcji szumów, aby ograniczyć dźwięk elektrycznej szczoteczki do 45db. Jest to podobny poziom co szept, więc o tym, że szczoteczka już działa prędzej uświadomi Was ruch końcówki niż wydawany dźwięk.  I ta cisza właśnie jest jednym z najbardziej docenianych aspektów. Elite zapewnia użytkownikom ciche i przyjemne szczotkowanie zębów. 

Moc czyszczenia

W rzeczywistości inteligentna szczoteczka Oclean X Pro Elite świetnie czyści zęby. Patrząc na specyfikację zobaczymy: silnik bezszczotkowy 42,000 rpm maglev, włókna DuPont Diamond, 26% więcej włosia czy ruch szczotki do 6mm.  Wszystkie te ulepszenia sprawiają, że wskaźnik skuteczności usuwania płytki nazębnej sięga nawet 300%. Wielu użytkowników zauważyło, że po regularnym korzystaniu ich zęby stały się bielsze.

Stylowa i praktyczna konstrukcja

Oclean X Pro Elite, wyglądający nowocześnie z ekranem dotykowym, ma chropowatą powierzchnię zamiast gładkich tworzyw sztucznych, dzięki czemu świetnie leży nawet w mokrej dłoni. Kiedy tylko dotkniemy szczoteczki ekran automatycznie się włączy pokazując nam nie tylko godzinę, ale również dając dostęp do ustawień trybów i mocy szczotkowania. Szczoteczka jest wodoodporna zgodnie z normą IPX7. Wyposażono ją również w magnetyczny uchwyt naścienny, pozwalający ją wygodnie zawiesić.

Łatwe ładowanie

Czy pamiętasz, że musisz wbić szczoteczkę do zębów do stacji ładującej i czekać przez cały dzień lub noc aż się naładuje? Dzięki bezprzewodowemu szybkiemu ładowaniur możesz naładować Oclean X Pro Elite w zaledwie 3,5 godziny.

Oclean X Pro Elite  nauczy Was prawidłowego mycia zębów

Wiele problemów z zębami bierze się z niewłaściwej ich pielęgnacji, zwłaszcza w strefach trudno dostępnych. Dlatego firma Oclean opracowała 8-strefowe wykrywanie stref niewidomych, aby monitorować proces szczotkowania i przekazywać natychmiastowe informacje zwrotne wyświetlane na wbudowanym kolorowym ekranie dotykowym. Może również śledzić długoterminowe dane szczotkowania za pomocą aplikacji, a to z pewnością pomoże w wypracowaniu dobrych nawyków szczotkowania. Dzięki nauce o zdrowiu jamy ustnej i analizie obszernych zbiorów danych, Oclean APP może dopasować profesjonalne plany szczotkowania zgodnie ze stanem naszej jamy ustnej i nawykami żywieniowymi. Można również samemu stworzyć własną konfigurację czyszczenia dobierając najlepsze dla nas opcje z różnych trybów szczotkowania.

Oclean X Pro Elite kupicie w promocji od  21 do 25 czerwca

Cenę regularną obniżono o 35% i wynosi teraz 59,99 $.

Oclean przygotowało też kilka prezentów:

  • Do największego zamówienia za darmo dorzucany będzie robot odkurzający Dreame Bot L10 Pro.
  • Pierwsze 100 osób, które kupią Oclean X Pro Elite dostanie 2 darmowe końcówki do szczoteczki.
  • Spośród kupujących każdego dnia Oclean wylosuje dwóch szczęśliwców, którzy dostaną irygator doustny Oclean W1.
  • Każdego dnia, spośród kupujących zostanie wylosowanych 5 osób, które za darmo otrzymają sterylizator Oclean S1

Nie przegap promocji – kup szczoteczkę Oclean X Pro Elite w świetnej cenie i ciesz się prezentami!

Materiał powstał we współpracy z firmą MC Mart.

Lokowanie produktu