Nowa oferta Play. 5G w tanim abonamencie

Łączenie usług, 5G w tanim abonamencie, telewizor na raty płaconne przez Play – tak wygląda nowa oferta Play.
Nowa oferta Play. 5G w tanim abonamencie

Łączenie usług w Play

Dopiero co swoją ofertę łączoną pokazał T-Mobile, a już mamy odpowiedź ze strony Play. Fioletowi zapowiadają dwie konfiguracje rabatu. W komunikacie czytamy:

Dokupując jednocześnie internet i telewizję do abonamentu głosowego można otrzymać nawet 30 zł rabatu miesięcznie. A jeśli zdecyduje się na jedną z tych usług: internet lub telewizję, dobierana usługa będzie tańsza o 10 zł.

Czyli dobierając jedną usługę, dostajemy 10 zł rabatu, za dwie mamy już 30 zł rabatu. Na chwilę obecną ciężko powiedzieć, czy w ofercie są jakieś gwiazdki dotyczące konfiguracji usług, czy wysokości abonamentów. Uzupełnimy te informacje jak tylko pojawią się regulaminy.

Czytaj też: Janusz Cieszyński ministrem cyfryzacji. To może być głośny powrót

Internet i telewizja za 30 zł miesięcznie. Telewizor na raty, za które płaci Play

Ta oferta wygląda ciekawie. Za tylko 30 zł miesięcznie dostajemy Internet stacjonarny o prędkości do 150 Mb/s oraz podstawową ofertę Play NOW TV z dekoderem TV Box 4K HDR.

W ramach promocji przez pierwsze trzy miesiące dostępny jest kanał Eleven Sports 1 4K, a p rzez miesiąc Amazon Prime lub HBO GO. Łączy się to z już trwającą promocją dającą dostęp do Netflixa za darmo przez 6 lub 12 miesięcy.

Ofertę można też wybrać w opcji z telewizorem – LG 49UN711C. To 49-calowy telewizor 4K z obsługą HDR. Kupujemy go na raty, a sześć z nich opłaca Play.

Czytaj też: Płyty główne dla zielonych, czyli piguła podstawowych informacji

Nowa oferta Play z tanim 5G w abonamencie. Uwaga na gwiazdki!

Hasło reklamowe – 5G i 150 GB za 25 zł brzmi zachęcająco. Ale musimy mocniej wniknąć w szczegóły. Przede wszystkim oferta dotyczy przeniesienia numeru do Play. A za opcją z 5G i 150 GB Internetu w ofercie Homebox zapłacimy 85 zł miesięcznie. Dopiero drugi i kolejne numery kosztują 25 zł miesięcznie, a piąty numer dostajemy za darmo.

Nowa oferta Play

Do tego każdy klient w ramach Homeboxu dostaje kartę do Internetu mobilnego, na której dostępnych jest 200 GB Internetu, nielimitowane rozmowy i SMS-y, dostęp do podstawowego pakietu Play NOW oraz Tidal za darmo przez 3 miesiące.