OnePlus pracuje nad własnym portfelem kryptowalut?

Coraz więcej firm oferuje portfele do przechowywania, sprzedaży i zakupu kryptowalut takich jak Bitcoin, Etherium i wiele innych. Wygląda na to, że OnePlus również pracuje nad takim portfelem, na co może wskazywać przeprowadzona przez firmę ankieta.
bitcoin
bitcoin

Portfel na kryptowaluty od OnePlus

OnePlus udostępnił ankietę dotyczącą opinii użytkowników na temat technologii blockchain. Zawarto tam pytania o to, czy użytkownicy zainwestowaliby w kryptowaluty, czy już to robią, a także na jakich platformach sprawdzają zmienne wartości walut cyfrowych. Oczywiście nie zabrakło standardowych pytań o wiek czy podstawowe informacje demograficzne.

Czytaj też: Poznaliśmy datę premiery smartfona Nokia C20 Plus

Dodatkowo w ankiecie użytkownicy proszeni byli o wybranie z listy portfeli lub platform, z których korzystali albo korzystają podczas inwestowania w kryptowaluty, a także sprawdzając ich wartości. OnePlus pyta nawet o to, czy korzystają z tych platform z poziomu smartfona, tableta czy komputera.

Czytaj też: Które urządzenia dostaną HarmonyOS? Jest lista

Wiele osób uważa, że ankieta wskazuje na możliwość dążenia do uruchomienia własnego portfela kryptowalut. Są to na razie jedynie spekulacje, bo firma nie ogłosiła jeszcze niczego oficjalnego dotyczącego portfela krypto. Być może jednak w najbliższym czasie poznamy więcej szczegółów na temat planów OnePlus, oczywiście, o ile faktycznie dobrze zinterpretowano intencje stojące za udostępnieniem ankiety.