Wiemy, kiedy Realme zaprezentuje swój pierwszy laptop i tablet!

Ledwo w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia na ten temat, a już oficjalnie wiemy, kiedy Realme zaprezentuje swoje zupełnie nowe produkty – laptop i tablet.
Wiemy, kiedy Realme zaprezentuje swój pierwszy laptop i tablet!
Wiemy, kiedy Realme zaprezentuje swój pierwszy laptop i tablet!

Realme z zupełnie nową kategorią produktów

Czytaj też: Nokia C20 Plus zdradza swoje tajemnice. Jest zadziwiająco nieźle

15 czerwca Realme zaprezentuje nam nowego flagowca – Realme GT. Okazuje się jednak, że wraz z nim firma pokaże produkty, które do tej pory w ich ofercie nie gościły. Chodzi o tablet i laptop, a dokładniej, jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym “Zaprezentowane zostaną m.in. laptop oraz tablet“, czyżby więc czekało nas jeszcze coś? Tak – pierwszy robot sprzątający Realme TechLife Robot Vacuum

Trzeba przyznać, że Realme trochę nas zaskoczyło tą wiadomością. Do tej pory o laptopie i tablecie właściwie niczego nie słyszeliśmy. Pierwsza wzmianki pojawiły się zaledwie kilka dni temu, gdy jeden z dyrektorów ds. marketingu Realme zapytał w tweecie jak fanom marki podoba się nazwa “Realme Pad”. Wcześniej pojawiła się też ankieta dotycząca preferencji odnośnie laptopów, a samo urządzenie wyciekło na zdjęciach zaledwie wczoraj zdradzając nazwę – Realme Book.

Czytaj też: Google Pixel z ekranową rewolucją – dostaniemy jeden składany, a drugi zwijany model

Tymczasem oba te urządzenia zobaczymy 15 czerwca podczas wydarzenia transmitowanego online na oficjalnym kanale Realme Polska na YouTube oraz na profilu Realme na Facebooku. Start – 14.00. Jesteśmy bardzo ciekawi, co laptop i tablet, a także robot sprzątający, będą miały nam do zaoferowania.