Samsung zaprezentuje w sierpniu pięć flagowych urządzeń

Szykujcie portfele, bo w sierpniu Samsung szykuje dla nas wysyp nowych urządzeń. Najnowsze informacje zdradzają, że za nieco ponad miesiąc zadebiutują Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Watch 4 i Watch Active 4, a także Galaxy Buds 2. Jest więc na co czekać!
Samsung zaprezentuje w sierpniu pięć flagowych urządzeń

Samsung zagarnie sierpień dla siebie

Leakster Roland Quandt znany jest z bardzo wiarygodnych i najczęściej potwierdzających się doniesień. Zdradził on na Twitterze, że w sierpniu czeka nas wysyp nowych urządzeń Samsunga. Koreańczycy zaprezentują nam dwa składane smartfony – Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3, dwa smartwatche – Galaxy Watch 4 i Watch Active 4, a także słuchawki z TSW Galaxy Buds 2. Quandt twierdzi, że są to pewne premiery, które zobaczymy podczas wydarzenia Galaxy Unpacked mającego odbyć się 3 sierpnia.

Czytaj też: Co przynosi aktualizacja Windows 10 KB5003690?

Jest na co czekać, bo już same składane smartfony zapowiadają się świetnie. Czekamy na to, co Galaxy Z Fold 3 zaoferuje nam umieszczonym w ekranie aparatem, ale nie tylko. Odnośnie dwóch składanych modeli nadal w większości opieramy się na przeciekach, więc świetnie będzie zobaczyć je w końcu w pełnej krasie. Interesująco zapowiadają się też dwa smartwatche wyposażone w nowy WearOS 3.0. Jesteśmy ciekawi, czy Samsung podziałał coś w kwestii czasu pracy baterii. Samsung Galaxy Buds 2 wydają się w tym towarzystwie najmniej atrakcyjnym urządzeniem, ale nie spodziewamy się, by zawiodły pokładane w nich oczekiwania.

Czytaj też: Najnowsze przecieki wskazują datę premiery serii Huawei P50

Samsun Galaxy S21 FE “zaginiony w akcji”

Co ciekawe, wśród informacji o urządzeniach debiutujących w sierpniu pojawiła się wzmianka o, rzekomo anulowanym, Galaxy S21 FE. Quandt określił go skrótem “MIA”, czyli “zaginiony w akcji”, ale nie uważa, by był on anulowany. Serwis Sammobile podał jednak, że według ich informacji Galaxy S21 FE ma zadebiutować w czwartym kwartale tego roku.