Kolejna promocja Samsunga – kup wybrany telewizor Neo QLED i odbierz smartfon Galaxy!

Samsung ogłosił kolejną interesującą promocję. Kupując wybrany telewizor Neo QLED oraz QLED 8K w zestawie dostaniemy smartfon! Sprawdźcie szczegóły i czas trwania tej akcji.
kup wybrany telewizor Neo QLED i odbierz smartfon Galaxy!
kup wybrany telewizor Neo QLED i odbierz smartfon Galaxy!

Wybrany telewizor Neo QLED w zestawie ze smartfonem

Samsung nie przestaje promować swoich najnowszych telewizorów Neo QLED i QLED. Są to modele zapewniające rozrywkę na wysokim poziomie. Zastosowana w nich technologia Quantum Mini LED sprawia, że obraz jest bardziej wyrazisty, a detale widoczniejsze. Do tego te telewizory oferują 100% Natężenie Kolorów gwarantując doskonałe kolory niezależnie od jasności.

Czytaj też: Samsung odświeży jeden ze ubiegłorocznych modeli. Szykujcie się na Galaxy M21 2021

Telewizory Neo QLED i QLED świetnie współpracują też ze smartfonami Samsunga dzięki funkcji Dotknij i Wyświetl. Wystarczy dotknięcie telefonem obudowy telewizora i już możemy przerzucać treści z małego ekranu na wielki. Dodatkowo po połączeniu obu urządzeń ekran można podzielić na dwie, albo i na cztery części jak to ma miejsce w modelach Neo QLED 8K.

Czytaj też: Premiera Samsung Galaxy M32. Co oferuje?

By można było skorzystać z tych (i wielu innych) świetnych funkcji przygotowano promocję dostępną w sieciach sprzedaży Media Expert, Media-Markt, EURO RTV AGD, Neonet oraz w salonach Samsung Brand Store i na eStore. Promocja obejmuje wybrane telewizory Neo QLED 8K i 4K oraz QLED 8K, które można otrzymać w zestawie ze smartfonem – Galaxy S21 5G, Galaxy S20 FE lub Galaxy A32.

Promocja ruszyła dzisiaj, 21 czerwca i potrwa do 11 lipca.