Przedpremierowy wyciek Honor 50 SE. Czekacie?

Już za kilka godzin zostanie zaprezentowana seria Honor 50, a my właśnie dzięki udostępnionemu renderowi na Twitterze możemy zapoznać się przedpremierowo jeszcze bliżej z nowym członkiem rodziny. Oto przed Wami Honor 50 SE.
Przedpremierowy wyciek Honor 50 SE. Czekacie?

Przedpremierowy wyciek Honor 50 SE ujawnia jego trzy warianty kolorystyczne

Honor 50 SE na renderze pokazuje się nam w trzech wersjach kolorystycznych, które zostały nazwane: Bright Black, Ocean Blue i Magic Mirror. Widać też w końcu jego cały przód i aparat umieszczony w formie “dziurki” tuż pod górną belką w centrum. Aparat ten otrzymał swoją drogą matrycę o rozdzielczości równej 16 Mpx, ale to nie wszystko, co wiemy na temat Honor 50 SE.

Czytaj też: Samsung porzuci szkło na rzecz plastiku w obudowach dwóch modeli Galaxy S22

Jego konfiguracja aparatów na tyle składa się z tego głównego 100 Mpx (f/1.9), ultraszerokokątnego 8 Mpx (f/2.2) i aparatu do zdjęć makro 2 Mpx (f/2.4). Jeśli chodzi o jego wyświetlacz to jest nim 6,78-calowy ekran LCD o rozdzielczości FHD+. Na udostępnionych renderach nie widać skanera linii papilarnych, dlatego też powinien on znajdować się pod ekranem smartfona.

Czytaj też: Samsung pochwalił się pamięciami LPDDR5 uMPC do smartfonów. Czym one są?

Za wydajność odpowie układ MediaTek Dimensity 900 5G, którego wspierać będzie prawdopodobnie 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej. Za zasilenie smartfona odpowie bateria o pojemności 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 66 W. Na pokładzie nie zabraknie jeszcze nakładki graficznej Magic UI 4.2, którą otrzyma każdy model z serii Honor 50.