Przedpremierowy wyciek Honor 50 SE. Czekacie?

Już za kilka godzin zostanie zaprezentowana seria Honor 50, a my właśnie dzięki udostępnionemu renderowi na Twitterze możemy zapoznać się przedpremierowo jeszcze bliżej z nowym członkiem rodziny. Oto przed Wami Honor 50 SE.

Przedpremierowy wyciek Honor 50 SE ujawnia jego trzy warianty kolorystyczne

Honor 50 SE na renderze pokazuje się nam w trzech wersjach kolorystycznych, które zostały nazwane: Bright Black, Ocean Blue i Magic Mirror. Widać też w końcu jego cały przód i aparat umieszczony w formie „dziurki” tuż pod górną belką w centrum. Aparat ten otrzymał swoją drogą matrycę o rozdzielczości równej 16 Mpx, ale to nie wszystko, co wiemy na temat Honor 50 SE.

Czytaj też: Samsung porzuci szkło na rzecz plastiku w obudowach dwóch modeli Galaxy S22

Jego konfiguracja aparatów na tyle składa się z tego głównego 100 Mpx (f/1.9), ultraszerokokątnego 8 Mpx (f/2.2) i aparatu do zdjęć makro 2 Mpx (f/2.4). Jeśli chodzi o jego wyświetlacz to jest nim 6,78-calowy ekran LCD o rozdzielczości FHD+. Na udostępnionych renderach nie widać skanera linii papilarnych, dlatego też powinien on znajdować się pod ekranem smartfona.

Czytaj też: Samsung pochwalił się pamięciami LPDDR5 uMPC do smartfonów. Czym one są?

Za wydajność odpowie układ MediaTek Dimensity 900 5G, którego wspierać będzie prawdopodobnie 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej. Za zasilenie smartfona odpowie bateria o pojemności 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 66 W. Na pokładzie nie zabraknie jeszcze nakładki graficznej Magic UI 4.2, którą otrzyma każdy model z serii Honor 50.