Xiaomi Mi Mix 4 z dużą baterią i szybkim ładowaniem

Z racji niedawnego potwierdzenia do sieci trafia coraz więcej przecieków i plotek dotyczących Xiaomi Mi Mix 4. Najnowsze dotyczą tym razem pojemności baterii i jej szybkiego ładowania.
Xiaomi Mi Mix 4 powraca w nowych przeciekach
Xiaomi Mi Mix 4 powraca w nowych przeciekach

Xiaomi Mi Mix 4 – szczegóły dotyczące zasilania

Na Mi Mix 4 czekamy już od bardzo dawna. Plotek na jego temat było sporo, pojawiały się cyklicznie w ciągu ostatnich kilku lat. Teraz znów powróciły i są o wiele bardziej ekscytujące zważywszy na fakt, że oficjalnie potwierdzono produkcję tego modelu. Jednak konkrety na ten moment się kończą i wszystko co wiemy pochodzi z plotek i przecieków.

Czytaj też: Premiera Phantom X. Oto nowy gracz na rynku smartfonów

Najnowsze z nich dotyczą pojemności baterii. Xiaomi Mi Mix 4 zostanie ponoć wyposażony w baterię BM58 o pojemności znamionowej 5000 mAh. Potwierdza to wcześniejsze doniesienia o dwukomorowej baterii, w której każda z komór będzie miała 2430 mAh. Będzie to więc naprawdę sporo energii na swobodne korzystanie z tego smartfona.

Xiaomi Mi Mix 4 powraca w nowych przeciekach

A co z ładowaniem? I tutaj możemy oczekiwać czegoś specjalnego. Plotki mówią bowiem o bezprzewodowym ładowaniu mocą do 80 W, więc jest to więcej, niż w wielu flagowcach otrzymujemy w przypadku ładowania po kablu. Jeśli zaś o nie chodzi, to Mi Mix 4 zaoferuje nam obsługę ładowania o mocy do 120 W. Jeśli informacje się potwierdzą, to zdecydowanie będzie jednym z plusów nowego Mi Mix.

Czytaj też: Premiera Phantom X. Oto nowy gracz na rynku smartfonów

Jeśli zaś chodzi o poprzednie doniesienia…

Dotychczasowe plotki ujawniły nam kilka nieoficjalnych renderów (które widzicie powyżej), a także prawdopodobne ceny. Te z pewnością mają przewyższyć ceny Mi 11 Ultra, co ma tłumaczyć wiele innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w Mi Mix 4. Plotki mówią o przednim aparacie umieszczonym pod ekranem, co jest dość nową i jeszcze wymagającą wielu usprawnień technologią. Możliwe, że smartfon napędzać będzie układ Snapdragon 888, a ekran będzie miał rozdzielczość 2K+.