Prawdopodobne ceny składanych Galaxy Samsunga wyciekły

Na południowo-koreańskim forum Naver pojawiły się właśnie nie tylko ceny składanych Galaxy firmy Samsung w postaci modelu Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Flip 3, ale też dodatki, które mogą trafić do zestawu z nimi w formie promocji.
Samsung Galaxy Z Fold 3 - co już o nim wiemy?
Samsung Galaxy Z Fold 3 - co już o nim wiemy?

Ceny składanych Galaxy Samsunga ujawnione. Będą niższe względem poprzedników

Już od pewnego czasu mogliśmy słyszeć, że nadchodzące składane smartfony Galaxy Samsunga pojawią się z niższą ceną w porównaniu do poprzedników. Teraz otrzymaliśmy tego potwierdzenie, jeśli oczywiście uwierzymy przeciekowi, który pojawił się na południowo-koreańskim forum Naver i którego “dalej” podał niejaki @FrontTron z Twittera. Sprawdźmy zatem, jak prezentują się prawdopodobne ceny składanych Galaxy, które mają zostać oficjalnie zaprezentowane 11 sierpnia podczas wydarzenia Unpacked.

Czytaj też: Wyciekła specyfikacja Galaxy M21 2021 Edition. Czy Samsungowi coś się pomyliło?

Zgodnie z postem na forum, cena Galaxy Z Fold 3 rozpocznie się od 1654$ (około 6350 złotych) do 1732$ (około 6650 złotych), podczas gdy jego poprzednik Z Fold2 pojawił się z ceną 2088$ (około 8010 złotych). Jeśli chodzi o smartfon Galaxy Z Flip 3, to może on zostać wprowadzony na rynek za 1045$-1114$ (około 4010-4270 złotych). Przypomnijmy, że pierwszy Flip 5G został wyceniony na około 1437$ ~ 5510 złotych. Co ciekawe, jeden z przecieków wspomina, że kupując składany Galaxy w przedsprzedaży, otrzymamy w zestawie smartwatch Watch4 lub słuchawki Buds2.

Czytaj też: 14 dni na jednym ładowaniu? Takie cuda w Xiaomi Mi 11 Ultra

Na temat obu modeli wiemy już z kolei praktycznie wszystko i mowa tutaj nie tylko o specyfikacji, ale też wymiarach, a nawet kilku szczegółach co do projektu. Dlatego też wiemy, że Galaxy Z Fold3 będzie cieńszy po rozłożeniu (6,4 vs 6,9 mm), zawiasy obu składaków zostaną stosownie ulepszone, a elastyczne ekrany wejdą na kolejny poziom. To dobrze, bo obecnie mechanizm składania jest jednym z najbardziej obiecujących, jeśli idzie o zapewnienie rewolucji na rynku smartfonów.