Jak może wyglądać Samsung Galaxy Watch 5? Są pierwsze projekty koncepcyjne

Choć seria Galaxy Watch 4 jeszcze nie zadebiutowała, to w sieci już pojawiły się pierwsze projekty koncepcyjne przedstawiające Galaxy Watch 5. Są to jednak rendery bardziej życzeniowe, gdyż niczego jeszcze nie wiemy na temat tych zegarków.
Jak może wyglądać Samsung Galaxy Watch 5?
Jak może wyglądać Samsung Galaxy Watch 5?

Czy tak będą wyglądać zegarki Galaxy Watch 5?

Wedle doniesień seria Galaxy Watch 4 ma zadebiutować w sierpniu razem z innymi flagowymi urządzeniami Samsunga. Na jej temat nie wiemy jeszcze wszystkiego, ale to nie przeszkodziło użytkownikowi Droid-Turbo w stworzeniu własnego projektu kolejnej generacji inteligentnych zegarków. Rendery pojawiły się na stronie Mee.co.kr.

Czytaj też: Test Huawei Watch 3 Pro. Harmony OS w luksusowym opakowaniu

Galaxy Watch 5 mają pojawić się w 2022 roku, więc na jakiekolwiek plotki na ich temat jest jeszcze zbyt wcześnie. Grafiki są tylko pewnego rodzaju życzeniem względem kolejnej generacji zegarków, a także połączeniem elementów znanych z innych zegarków Samsunga. Na renderach widzimy okrągłą kopertę z płaskim ekranem, również przyciski sterujące są okrągłe. Wokół jednego z nich umieszczono też suwak zastępujący obrotowy pierścień znany z dotychczasowych smartwatchy producenta.

Czytaj też: Huawei Mate 40 Pro Jade Empire – piękna i droga limitowana edycja

Wszystkie istotne czujniki znajdą się z tyłu obudowy zegarka. Będą one oczywiście śledzić aktywność sportową, zdrowie i sen. Silikonowy pasek został przedstawiony w różnych modnych kolorach. Jak widzicie wszystko opiera się na spekulacjach i choć przedstawione na grafikach zegarki prezentują się ładnie i elegancko, to są jedynie owocem wyobraźni autora, a nie czymś, na czym możemy polegać. Ale i tak przyjemnie na nie popatrzeć.