RedRoad V17, czyli wszechstronny odkurzacz do porządnego sprzątania

Marka RedRoad, znana z wysokiej jakości inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, przedstawia bezprzewodowy odkurzacz RedRoad V17. ten flagowy model cechują najnowocześniejsze technologie, oszałamiający wygląd i wspaniałe funkcje.
RedRoad V17, czyli wszechstronny odkurzacz do porządnego sprzątania

1. RedRoad V17 wielokierunkowa, podwójna szczotka rolkowa sprząta z większą wydajnością

Moc czyszczenia: dzięki podwójnej szczotce rolkowej z silnikiem (4 szczotki do swobodnego montażu w zależności od potrzeb) RedRoad V17 doskonale nadaje się do naprawdę porządnego odkurzania. Rosnące ssanie i dwa niezależnie zmotoryzowane szczotki lepiej zbierają zabrudzenia z podłogi, które w zależności od potrzeb łatwo wymienimy na te dedykowane do dywanów. Jeśli jednak chcemy za jednym zamachem wysprzątać i dywan i podłogę, to możemy zamontować po jednej każdego rodzaju.

Wielokierunkowa szczotka rolkowa z napędem silnikowym jest łatwa do manewrowania, a dzięki kółkom 360° dotrzemy do każdego zakamarka bez podnoszenia odkurzacza czy niewygodnego przekręcania nadgarstka.

2. Doskonałe funkcje dla wszystkich Twoich potrzeb, by życie było zdrowsze i prostsze

Odkurzacz V17 to kolejne urządzenie RedRoad, które oferuje spersonalizowany, bezgłośny sposób sprzątania domu.

Podwójne filtry HEPA z węglem aktywnym zadbają o czystsze powietrze w domuRedRoad V17 jest wyposażony w system filtracji Mandali trzeciej generacji. Wlot H12 HEPA chroni 12-stożkowy silnik, wydłuża jego żywotność, a wylot H13 HEPA sprawia, że wypuszczane powietrze jest czystsze niże te, którym zwykle oddychamy. Filtry mogą wychwytywać 99,97% drobnych cząstek w skali 0,1 mikrona, w tym roztoczy, pleśni, pyłki czy sierści zwierząt domowych, chroniąc dzieci i osoby z nieżytem nosa lub astmą.

9-stopniowy system redukcji hałasu Mandala zadbają o ciszę – odkurzacz nie musi być już hałaśliwym urządzeniem, o czym zdecydowanie świadczy właśnie RedRoad V17 wyposażony w wiodącą technologię redukcji hałasu zwaną 9-stopniowym systemem Manadala. Składa się na niego:

 • Silnik bezszczotkowy Maglev, redukujący tarcie i hałas
 • Bawełna polimerowa Mandala, pochłaniająca dźwięk o wysokim natężeniu
 • Górna konstrukcja wylotu, mniej hałasu spowodowanego przelotem powietrza
 • Silnik Maglev, redukujący hałas spowodowany rezonansem
 • Zoptymalizowany kanał re-flow, obniżający dźwięk o wysokim natężeniu
 • Kompaktowy montaż, redukowanie szumów z tarcia
 • Zmiana dźwięku o wysokim natężeniu na ten poza zasięgiem słuchu człowieka
 • Dynamiczne sterowanie hałasem wirnika
 • Konstrukcja kanału odpływowego pierścienia

Ogólna konstrukcja V17 sprawia, że wydobywający się podczas pracy hałas wynosi zaledwie 60dB. Dzięki temu sprzątanie będzie komfortowe i ciche.

3. Regulowane ssanie i sporo akcesoriów

Moc czyszczenia jest tym, na co najbardziej zwracamy uwagę w odkurzaczach. RedRoad V17 przeprojektowuje wszystkie części i akcesoria, produkuje je zgodnie z najwyższymi standardami jakości i by moc czyszczenia była jak największa.

Zasysanie – RedRoad ma nam zapewnić wygodne i czyste życie. Dzięki najwyższej klasy silnikowi bezszczotkowemu Maglev osiągającemu 120 000 obr./r i zoptymalizowanej konstrukcji kanału powietrznego, V17 reprezentuje najwyższe ssanie w tej kategorii. Moc znamionowa głównej maszyny wynosi 450W przekłada się na ssanie z mocą 155AW i próżnię 26,500pa. Taka moc ssania jest aż nadto wystarczająca do codziennego odkurzania domu. Gruntowne sprzątanie domu? To bułka z masłem dla V17.

Moc akcesoriów– akcesoria do V17 obejmują:

 • przedłużacz, 
 • szczotkę główną (gruntowne czyszczenie podłogi),
 • dyszę szczelinową (z diodami LED do oświetlania ukrytego pyłu),
 • szeroką dyszę i wąż (do szerokich powierzchni, takich jak spód samochodu lub wnętrza szuflad),
 • szczotkę czyszczącą roztocza (do łóżka i kanapy, usuwa 99,9% roztoczy),
 • szczotkę do odkurzania (do klawiatury, zasłon czy foteli samochodowych).

 Zestaw narzędzi wystarcza nie tylko do czyszczenia wewnątrz, ale także do czyszczenia samochodu.

Łatwe czyszczenie odkurzacza – RedRoad nie tylko dobrze odkurza, ale również łatwo się czyści. odpady wyrzucimy naciskając przycisk. Co tydzień można też zrobić dokładniejszą konserwację, dzięki czemu nie trzeba będzie obawiać się nieprzyjemnego zapachu. W pojemniku na kurz zamontowano małą szczotkę do czyszczenia. Górny filtr HEPA można wymontować i oczyścić zimną wodą, dzięki czemu po wyschnięciu będzie jak nowy. Wszystkie szczotki rolkowe również można wymontować i łatwo umyć pod bieżącą wodą.

Inteligentne czyszczenie – RedRoad V17 jest wyposażony w kolorowy ekran OLED, który pokazuje żywotność baterii, stopień napełnienia i przypomnienie o wymianie pojemnika i materiałów eksploatacyjnych, alerty o błędach itp. Na panelu głównym znajduje się również blokada spustu, jeśli chcesz odkurzać bez ciągłego naciskania przycisku.

4. Duża bateria i inteligentna konstrukcja do czyszczenia wielopoziomowego i wielkopowierzchniowego

Większy dom wymaga dłuższego odkurzania. Dlatego wiele osób szuka bezprzewodowego odkurzacza z wydłużoną żywotnością baterii. RedRoad V17 zrównoważył wagę i żywotność baterii. Wewnątrz tego kompaktowego, ważącego 1.7Kg, modelu znajduje się bateria litowo-jonowa o mocy 2500 mAh. Pozwala na pracę przez 60 minut w trybie Eco, co przekłada się na odkurzanie około 200m² podłogi.

Ponadto bateria odkurzacza bezprzewodowego ma tendencję do zużywania się i utraty pojemności z powodu częstych zastosowań w różnych trybach. Klienci muszą wymienić całą maszynę lub szukać serwisu, co tak czy inaczej wiąże się z kosztami. Aby rozwiązać ten problem, RedRoad V17 wyposażono w odłączaną baterię. Poza tym można wydłużyć czas czyszczenia za pomocą baterii zapasowych.

RedRoad V17 posiada również wbudowany, zaawansowany system zarządzania bateriami. Monitoruje żywotność baterii z wysoką precyzją i odpowiednio steruje rozładowaniem. Warto też wspomnieć, że RedRoad oferuje 2-letnia gwarancję, więc w razie problemów nie trzeba się martwić o naprawę V17.

Materiał powstał we współpracy z firmą MC Mart.

Lokowanie produktu