Samsung zapowiada wydarzenie Unpacked 2022. Czego mamy się spodziewać?

Firma Samsung oficjalnie zapowiedziała wydarzenie Unpacked 2022, które odbędzie się w lutym, choć konkretna data jeszcze nie padła. A jakie urządzenia zobaczymy podczas imprezy?
Samsung zapowiada wydarzenie Unpacked 2022. Czego mamy się spodziewać?
Samsung zapowiada wydarzenie Unpacked 2022. Czego mamy się spodziewać?

Samsung nie mówi wprost, ale my wiemy, że w lutym, podczas Unpacked 2022, pokaże nam serię Galaxy S22

Premiera nowej serii flagowców Samsunga jest już za rogiem. Doniesienia wskazują na 8 lutego, choć wiadomo – jest to nieoficjalna data. Od miesięcy jesteśmy bombardowani przeciekami i plotkami na temat tych smartfonów, więc nic dziwnego, że nie możemy doczekać się premiery. Firma nie zdradziła nam jednak żadnych konkretów podczas zapowiadania wydarzenia Unpacked 2022.

Czytaj też: Im bliżej premiery, tym więcej wiemy o serii Galaxy S22

Na Unpacked w lutym 2022 przedstawimy Wam najbardziej godne uwagi urządzenie z serii S, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Nowa generacja Galaxy S jest już dostępna, łącząc najlepsze wrażenia z naszego Samsunga Galaxy w jedno najlepsze urządzenie. Wiemy, że wielu z was było zaskoczonych, gdy Samsung nie wypuścił nowego Galaxy Note w zeszłym roku. Pokochaliście niezrównaną kreatywność i wydajność serii Galaxy Note, która w mgnieniu oka umożliwiła przejście z nirwany w grach do wysokooktanowej produktywności. Zachwyciliście się rysikiem S Pen. I nie zapomnieliśmy o tych doświadczeniach, które kochacie– napisał w komunikacie Dr TM Roh, prezes i szef Samsung Mobile Communications

To raczej nie pozostawia zbyt wielu wątpliwości odnośnie tego, co zobaczymy podczas wydarzenia. W końcu od dawna wiemy, że Samsung Galaxy S22 Ultra będzie wyposażony w gniazdo S-Pen, podobnie jak seria Note, co czyni go duchowym następcą serii. Opublikowany przez firmę zwiastun pokazuje dwa telefony łączące się w jedno urządzenie, co wskazuje na unifikację serii Galaxy S i Galaxy Note.

https://youtu.be/W_kk-AfcbNI

Nieoficjalnie mówi się też, że Samsung w lutym pokaże nam też nowe tablety wchodzące w skład serii Galaxy Tab S8, które od dłuższego czasu są bohaterami wielu przecieków.