Nothing dostaje kolejne środki. Nothing Phone w drodze?

Firma Nothing dostała kolejną partię funduszy. Plotki na temat smartfonu Nothing Phone stają się coraz bardziej realne.
Test Nothing ear 1, wyjątkowe słuchawki TWS, Nothing ear 1, ear 1,
Test Nothing ear 1, wyjątkowe słuchawki TWS, Nothing ear 1, ear 1,

Kolejne 70 mln dolarów dla Nothing

Dzięki inwestycjom firm EQT Ventures, C Ventures, GV, Future Shape Tony’ego Fadella, Gaorong Capital oraz Animoca Brands firmę Nothing zasili 70 mln dolarów. Środki posłużą do otwarcia centrum projektowego w Londynie oraz pozwolą dodać kolejne produkty do portfolio firmy. Konkretnie mowa jest o urządzeniach tworzonych we współpracy z Qualcommem.

Cieszymy się, że możemy wspierać Nothing w tej nowej rundzie finansowania. Zbyt długo branża technologii konsumenckich była zdominowana przez tych samych graczy, którzy oferują klientom mało inspirujące i stateczne produkty– powiedział Ted Persso z EQT Ventures.

Czytaj też: Apple iPhone SE (2022) to najnudniejsza premiera roku

Nowe urządzenia Nothing już 23 marca. Czy to będzie Nothing Phone?

Pierwsze oficjalne informacje o nowych urządzenia Nothing poznamy podczas wydarzenia The Truth 23 marca. Wiele wskazuje na to, że będzie to smartfon Nothing Phone.

Zgodnie z nazwą firmy, na temat smartfonu wiemy… nic. Poza tym, że istnieje. Czujne oczy mogły wypatrzeć go podczas targów Mobile World Congress, w rękach Carla Pei, prezesa Nothing.

Możemy być pewni, że podobnie jak w przypadku słuchawek Nothing Ear, Nothing Phone będzie bardzo efektownym urządzeniem.

Jest to prawdopodobny wygląd smartfonu, mocno wzorowany na wyglądzie wspomnianych słuchawek. A skoro o nich mowa, Nothing Ear trafiły na rynek w ilości 400 tys. egzemplarzy. Nie wiadomo, ile konkretnie trafiło do klientów końcowych.