Szukasz nowego smartwatcha? Zerknij na Huawei Watch GT 2 Pro w promocyjnej cenie

Elegancki, funkcjonalny i w świetnej cenie — taki właśnie jest teraz Huawei Watch GT 2 Pro. Jeśli więc zastanawiacie się nad kupnem nowego zegarka, powinniście zainteresować się tym modelem, póki jeszcze trwa promocja.
Szukasz nowego smartwatcha? Zerknij na Huawei Watch GT 2 Pro w promocyjnej cenie

Watch GT 2 Pro przykuwa wzrok już samym wyglądem, bo mamy tutaj szafirowe szkło, kopertę ze stopów tytanu i wysokiej jakości pasek. Zegarek jest wyposażony w ekran AMOLED o rozdzielczości 454 × 454 piksele, na którym można ustawić jedną z ponad 200 tarcz do wyboru. Akumulator pozwala nawet na dwa tygodnie intensywnej pracy. Nie zabrakło tu nawet bezprzewodowego ładowania, w tym ładownia zwrotnego.

Jak przystało na smartwatch premium, mamy tu 100 trybów sportowych, a także funkcje monitorujące stan naszego organizmu — puls, nasycenie krwi tlenem (SpO2), aktywność fizyczną, stres czy sen. Warto też wspomnieć, że Huawei Watch GT 2 Pro wyposażony został także w głośnik i mikrofon, więc obsługuje rozmowy głosowe. Minusem może być jedynie brak NFC i obsługi płatności zbliżeniowych.

Huawei Watch GT 2 Pro w promocyjnej cenie

Jeśli jednak kusi was ten smartwatch, powinniście zajrzeć do dwóch polskich sklepów. Dlaczego dwóch? Bo w każdym dostępna jest inna opcja kolorystyczna, a także ceny nieco się od siebie różnią. W sklepie PARKTEL upolujecie wariant grafitowy za 655 zł, zaś na polskim Amazonie — czarny w cenie 682 zł.