realme Watch 3 Pro zbliża się do premiery. Poznaliśmy jego wygląd

Spodziewamy się, że realme Watch 3 Pro zadebiutuje już 18 sierpnia, wraz z realme 9i. Z racji, że premiera odbędzie się już za nieco ponad tydzień, dostajemy kilka oficjalnych szczegółów na jego temat, wraz ze zdjęciami.
realme Watch 3 Pro zbliża się do premiery. Poznaliśmy jego wygląd
realme Watch 3 Pro zbliża się do premiery. Poznaliśmy jego wygląd

Pełną specyfikację realme Watch 3 Pro producent trzyma w tajemnicy, ale coś już wiemy

Choć premiera realme 9i została oficjalnie ogłoszona, realme cały czas nie ujawniło, kiedy zadebiutuje nowy smartwatch. Spodziewamy się jednak, że stanie się to tego samego dnia, zwłaszcza że oficjalna strona odnośnie premiery podaje nam tylko “wkrótce”.

Pomijając kwestię rynkowego debiutu, realme postanowiło nieco przybliżyć nam swoje nowe urządzenie publikując dwa zdjęcia. Widzimy na nich prostokątny wyświetlacz z zaokrąglonymi rogami i jednym fizycznym przyciskiem z boku. Wiemy też, że w porównaniu do poprzedniej generacji, realme przejdzie na panel AMOLED.

Na pokładzie znajdzie się łączność GPS, tak samo jak u poprzednika. Nie zabraknie również wbudowanego mikrofonu i głośniczka, dzięki czemu będzie można prowadzić rozmowy przez Bluetooth. A jeśli już przy tym mowa, realme Watch 3 Pro zaoferuje również nowoczesny moduł Bluetooth 5.3.

Jeśli faktycznie smartwatch zadebiutuje 18 sierpnia, to w najbliższych dniach powinno pojawić się więcej informacji na jego temat, w tym te dotyczące ceny i pozostałych oferowanych funkcji.