OnePlus Nord Watch na nowym renderze. Premiera wydaje się nieuchronna

Mówi się, że jeszcze w tym miesiącu OnePlus już wkrótce powiększy rodzinę Nord o pierwszy smartwatch. OnePlus Nord Watch ma być dość budżetowym urządzeniem, ale producent postara się, by był dostępny w kilku kształtach i rozmiarach.
Tak ma wyglądać nadchodzący OnePlus Nord Watch
Tak ma wyglądać nadchodzący OnePlus Nord Watch

OnePlus Nord Watch nadchodzi wielkimi krokami

Pierwszy smartwatch Nord Watch nie będzie zegarkiem premium, podobnie jak smartfony z serii Nord, ma cechować się stosunkowo niską ceną i będzie oferował sporo funkcjonalności. Niedawne przecieki zdradziły nam, że producent postawi także na szeroki wybór kształtów i rozmiarów, pojawią się bowiem dwie wersje — prostokątna i okrągła. Pierwsza wersja dostępna będzie z ekranami o rozdzielczości 240 × 280 pikseli lub 368 × 448 pikseli. Druga – 240 × 240 pikseli, 390 × 390 pikseli i w jeszcze jednym o nieznanej rozdzielczości.

Chociaż pojawiły się też zdjęcia poszczególnych wariantów (widoczne powyżej), to wszystkie ostatnie przecieki skupiają się jedynie na modelu z prostokątnym ekranem, dokładnie takim, jak na nowym renderze.

Teraz do sieci wyciekł kolejny render prezentujący wariant z prostokątnym ekranem w kolorze Midnight Black. Tym razem mamy silikonowy, raczej gładki pasek. Jeśli dokładniej przyjrzymy się grafice, to zauważymy na ekranie takie funkcje, jak czujnik tętna, licznik kroków czy spalonych kalorii. Ponadto spodziewamy się, że na pokładzie nie zabraknie trybów fitness (podobno ma ich być 105), śledzenia SpO2, czujnika tętna, monitorowania stresu czy cyklu miesiączkowego.

Czytaj też: Wyciekła specyfikacja OnePlus 11 Pro. Co zaoferuje ten nadchodzący flagowiec?

Przeciek zdradził ponadto, że widoczny powyżej wariant OnePlus Nord Watch wyposażony będzie w 1,78-calowy wyświetlacz AMOLED , który oferuje rozdzielczość 368 x 448 pikseli i 500 nitów szczytowej jasności. Bateria ma wystarczyć na dziesięć dni.