Tak ma wyglądać nadchodzący OnePlus Nord Watch, a dokładniej — jeden z licznych wariantów

Wedle doniesień, OnePlus już wkrótce powiększy rodzinę Nord o smartwatch. Data premiery OnePlus Nord Watch jeszcze nie została ogłoszona, ale dzięki nowym renderom możemy przyjrzeć się, jak będzie wyglądało nadchodzące urządzenie.
Tak ma wyglądać nadchodzący OnePlus Nord Watch

OnePlus Watch

OnePlus Nord Watch nie będzie zegarkiem premium, podobnie jak smartfony z serii Nord, ma cechować się stosunkowo niską ceną i będzie oferował sporo funkcjonalności

Niedawne przecieki zdradziły nam, że producent postawi także na szeroki wybór kształtów i rozmiarów, pojawią się bowiem dwie wersje — prostokątna i okrągła. Pierwsza wersja dostępna będzie z ekranami o rozdzielczości 240 × 280 pikseli lub 368 × 448 pikseli. Druga – 240 × 240 pikseli, 390 × 390 pikseli i w jeszcze jednym o nieznanej rozdzielczości.

Dziś leakster Mukul Sharma udostępnił render pokazujący nam trzy warianty kolorystyczne — złoty, czarny i biały — wersji z prostokątnym ekranem o rozdzielczości 368 × 448 pikseli. Warto zwrócić uwagę na nietuzinkowy pasek. Raczej nie jest on wykonany z metalu i jeśli mielibyśmy zgadywać, stawialibyśmy na silikon lub jakiś materiał?

Czytaj też: OnePlus 10 Pro i inne smartfony producenta w promocji na nowy rok szkolny

Jeśli chodzi o specyfikację urządzenia, tutaj kilka szczegółów ujawniły przecieki, a także certyfikacje, w których OnePlus Nord Watch został zauważony. Na pokładzie mają znaleźć się wszystkie typowe funkcje monitorowania, takie jak czujnik SpO2, monitorowanie tętna czy snu. Zegarek będzie łączył się ze smartfonem przy pomocy Bluetooth 5.2. Pojawi się również nowa aplikacja towarzysząca o nazwie OnePlus N Health.