Już wkrótce zadebiutuje seria Oppo F21s Pro z aparatem Microlens

W kwietniu Oppo wprowadziło na rynek modele F21 Pro i F21 Pro 5G, choć od tego czasu minęło już prawie pół roku, producent postanowił poniekąd rozszerzyć tę serię o… kolejną serię, tym razem pod nazwą Oppo F21s Pro. Co wiemy o tych urządzeniach?
Już wkrótce zadebiutuje seria Oppo F21s Pro z aparatem Microlens
Już wkrótce zadebiutuje seria Oppo F21s Pro z aparatem Microlens

Seria Oppo F21S Pro reklamowana jest „pierwszym segmentowym aparatem Microlens”

Udostępniony zwiastun nowej serii zdradza nam, że w jej skład wejdą (przynajmniej) dwa modele –  F21s Pro i F21s Pro 5G. Prawdopodobnie na nich właśnie się skończy, jak to miało miejsce w przypadku F21 Pro. Tak samo zapewne będzie w kwestii specyfikacji i spodziewamy się, że model obsługujący łączność 5G będzie bardziej okrojony.

Potwierdza to zresztą sam producent, bo wyjaśniono, że zapowiadany aparat Microlens dostępny będzie jedynie w modelu 4G. Na materiale można dostrzec, że aparat otacza Orbit Light, który jest wymagany w przypadku Microlens w celu równomiernego oświetlenia obszaru podczas robienia zdjęć lub filmów z maksymalnym powiększeniem X30.

Orbit Light będzie służył także w celu informacyjnym, poprzez mruganie pokaże nam, że czekają na nas powiadomienia aplikacji, a także da znać o przychodzącym połączeniu. Obok czujnika Microlens znajdzie się aparat główny 64 Mpix, ale trzeci czujnik pozostaje nieznany. Oppo wyjawiło również, że F21s Pro będzie chroniony szkłem odpornym na zarysowania i wodę. Pojawią się też przynajmniej dwa warianty kolorystyczne — Dawnlight Gold i Starlight Black. 

Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale powinniśmy spodziewać się jej już wkrótce.