Galaxy Z Fold4 i Galaxy Z Flip4 objęte solidnym cashbackiem. Dobry moment na zakup

Jeśli akurat rozważacie zakup jednego z nowych składanych smartfonów Samsunga, Galaxy Z Fold4 lub Galaxy Z Flip4, możecie teraz liczyć na solidny cashback w wysokości nawet 800 zł. Promocja trwa do 16 października, a sprzęt trzeba zakupić u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji.
Samsung Galaxy Z Fold4

(fot. Andrzej Libiszewski, Chip.pl)

Kupując składany smartfon Samsung Galaxy Z Flip4 możemy teraz liczyć na cashback w wysokości 600 zł. Jeśli zdecydujemy stać się posiadaczami składanego modelu Galaxy Z Fold4, kwota cashbacku będzie jeszcze wyższa i sięgnie poziomu 800 zł. Zakupiony smartfon należy aktywować do 23 października 2022 roku.

Pula zwrotów gotówki nie jest ograniczona, więc w promocji może wziąć udział każdy, kto w ustalonym czasie i miejscu kupi jeden z nowych Foldów i prześle zgłoszenie

Po zakupie sprzętu pozostaje nam zalogować się lub założyć konto w aplikacji Samsung Members. Znajdziemy tam baner z promocją Październikowa promocja cashback – Galaxy Fold4, Galaxy Flip4. Wystarczy na niego kliknąć, a następnie do 30 października wypełnić i wysłać umieszczony tam formularz zgłoszeniowy.

Do formularza należy załączyć dowód zakupu smartfonu. Ostatni etap polega na cierpliwym oczekiwaniu na pozytywną weryfikację zgłoszenia. Przewidziana w promocji kwota (600 lub 800 zł) zostanie przelana na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni kalendarzowych od pozytywnej weryfikacji.

Czytaj też: Test Samsung Galaxy Z Flip4 – jest lepiej, ale czy takich zmian oczekiwaliśmy?

Warto wspomnieć, że do 16 października trwa również promocja cashback na zegarki Samsung Galaxy Watch5 oraz Samsung Galaxy Watch5 Pro. Przy zakupie pierwszego z nich można liczyć na zwrot na konto w wysokości 350 zł. Kupno modelu Galaxy Watch5 Pro jest premiowane cashbackiem w wysokości 400 zł.

Warunki promocji, lista partnerów handlowych oraz formularz zgłoszeniowy do promocji obejmującej składane smartfony Samsunga zamieszczono na stronie internetowej