InPost Fresh rozszerza zasięg. Codzienne zakupy w trzech wariantach odbioru

Robienie codziennych zakupów staje się jeszcze prostsze za sprawą mobilnej aplikacji zakupowej InPost Fresh. Rozwiązanie jest już dostępne dla klientów w całej Polsce, a zakupy dostarczone będą pod drzwi kurierem InPost lub do wskazanego paczkomatu. Można je również w szczególnych przypadkach odebrać osobiście.
Platforma InPost Fresh wystartowała. Co oferuje?
Platforma InPost Fresh wystartowała. Co oferuje?

Oferta dostępna z poziomu aplikacji InPost Fresh obejmuje ponad 30 tysięcy produktów. Można zamawiać artykuły spożywcze, artykuły dla dzieci, zwierząt, chemię domową oraz kosmetyki. Klient ma możliwość wybierać z asortymentu zarówno dużych sieci sklepów (Carrefour lub Makro), jak i sklepów lokalnych. 

Z poziomu aplikacji wzakładce Zakupy w Twoim mieście znajdziemy ofertę sklepów lokalnych. InPost Fresh podpowiada i rekomenduje produkty, których poszukujemy. Zaczyna od najniższej ceny, co pozwala w wygodny sposób porównać atrakcyjność zakupu produktów w naszej okolicy.

Dla klientów kupujących za pośrednictwem aplikacji InPost Fresh, dostawa realizowana jest za darmo przy zakupach, których wartość przekracza 40 zł

Kurier dowozi zamówione przez aplikację InPost Fresh produkty pod dowolny wskazany przez klienta adres. Oczywiście istnieje też możliwość odebrania zamówienia z paczkomatu. Dotyczy to w szczególności produktów z kategorii: chemia, kosmetyki oraz wybrane produkty spożywcze. 

InPost Fresh od początku cieszył się olbrzymim powodzeniem wśród naszych klientów. Sukces ten skłonił nas do rozszerzenia zasięgu usługi na całą Polskę. Aplikacja InPost Fresh jest najwygodniejszą opcją na zrobienie codziennych zakupów – podkreśla Marcin Dakowski, Head of Inpost Fresh.

Czytaj też: InPost zamierza wejść w płatności odroczone. To nie jedyna nowość jaką szykuje spółka

Aplikację InPost Fresh w odświeżonej wersji można pobrać za darmo ze sklepów z aplikacjami Google Play (Android) oraz App Store (iOS). Sam nie omieszkam w najbliższym czasie przetestować rozwiązania, ze względu na coraz mniej czasu jaki zostaje mi w ciągu dnia.