Potwierdzono datę premiery serii Infinix Hot 20

Infinix stale poszerza swoje portfolio o kolejne smartfony. Na początku roku firma zaprezentowała serię Hot 12, a teraz szykuje się do wprowadzenia na rynek serii Hot 20. Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie odbędzie się wydarzenie.
Potwierdzono datę premiery serii Infinix Hot 20

Infinix Hot 12

Infinix zdradza datę premiery serii Hot 20 i kilka szczegółów specyfikacji jednego z nadchodzących modeli

Tajlandzki oddział firmy potwierdził, że już 6 października Infinix zaprezentuje kolejnych przedstawicieli linii Hot. W jej skład na pewno wejdzie model podstawowy, którego niektóre specyfikacje również ujawniono. Czy pojawią się też inne modele? Tego nie wiemy, ale spodziewamy się, że skoro mowa o “serii Hot 20”, to na jednym urządzeniu się nie skończy. Zresztą, początek października wydaje się dla firmy bardzo pracowity, w końcu już za dwa dni ma zadebiutować Infinix Zero Ultra 5G wyposażony w 200-megapikselowy aparat i ultraszybkie ładowanie 180 W.

Seria Hit 20 może nie będzie raczej tak imponująca, ale nadal można spodziewać się całkiem niesłych urządzeń. Z tego, co zdradzono, podstawowy Hot 20 będzie napędzany przez układ MediaTek Helio G96 wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Z pozostałych informacji Infinix ujawnił szczegóły wyświetlacza. Będzie to 6,78-calowy panel IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Pozostała specyfikacja pozostaje nieznana, jednak liczymy, że Infinix postanowi pozostać przy pojemności baterii znanej z modeli Hot 12, czyli 6000 mAh, choć z drugiej strony mamy nadzieję, że ładowanie 18W zostanie jednak przyspieszone. Możliwe, że również 50-megapikselowy podwójny aparat również trafi do Hot 20, ale to na razie tylko nasze przypuszczenia. Pełną specyfikację poznamy już za trzy dni.