Planujesz zakup zegarka Samsung z serii Galaxy Watch5? Możesz liczyć na cashback

Październikową promocją cashback od Samunga objęte są inteligentne zegarki Galaxy Watch5 oraz Galaxy Watch5 Pro. Przy zakupie każdego z nich można liczyć na zwrot na konto do wysokości nawet 400 zł. Na zakup trzeba się jednak zdecydować w miarę szybko, bo akcja trwa tylko do 16 października.
Galaxy Watch 5

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Jeśli zdecydujecie się zakupić smartwatch Samsung Galaxy Watch5 możecie liczyć na cashback w wysokości 350 zł. Gdy jednak wybierzecie bardziej zaawansowany i rzecz jasna nieco droższy model Galaxy Watch5 Pro, zakup zostanie objęty zwrotem na konto w wysokości 400 zł. Poniżej krótka procedura uprawniająca do uzyskania cashbacku.

Po pierwsze należy zakupić wybrany inteligentny zegarek u jednego z partnerów handlowych w dniach od 3 do 16 października 2022 roku. Lista sklepów jest na szczęście dość obszerna i znajdziemy ją w oficjalnym komunikacie prasowym na stronie internetowej Samsunga. Na wykonanie kolejnego kroku mamy czas do 23 października.

Należy wypełnić formularz rejestracyjny i załączyć do niego dowód zakupu, zdjęcia pudełka oraz wyciętego kodu kreskowego

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia przez Samsunga, wystarczy jedynie oczekiwać na zwrot kwoty przewidzianej w promocji. Koreański producent i jednocześnie organizator akcji, ma na to 14 dni kalendarzowych. Warto pamiętać, że dostępność wskazanych modeli oraz ich cena detaliczna mogą być zmienne. Zależą bowiem od indywidualnej oferty partnerów.

Czytaj też: Test Samsung Galaxy Watch5 Pro. Więcej Samsunga niż Wear OS wyszło na dobre

Mieliśmy okazję testować smartwatch Samsung Galaxy Watch5 Pro. W naszej opinii Samsung odrobił pracę domową i znacznie poprawił Galaxy Watch5 Pro względem poprzednika. Co prawda, debiut zegarków z Wear OS wyszedł przeciętnie, ale po roku wiele się zmieniło i głównie są to zmiany na dobre.

Warto przypomnieć, że zegarek można kupić w dwóch wariantach, a drugi z nich ma na pokładzie moduł LTE. Oczywiście cena drugiego wariantu jest przez to odpowiednio wyższa.