Shopee i Bolt startują ze wspólną promocją. Zniżka na zakupy oraz rabat na przejazdy

W ramach nawiązania współpracy między sklepem Shopee i przewoźnikiem Bolt, do 4 listopada trwa promocja, w której nowi klienci obu platform mogą zaoszczędzić łącznie nawet 55 zł. Czeka na nich 15 zł zniżki na pierwsze zakupy w Shopee oraz 40 zł rabatu na rozpoczęcie przejazdów w Bolcie.
Shopee i Bolt startują ze wspólną promocją. Zniżka na zakupy oraz rabat na przejazdy

Współpraca Shopee i Bolt ma zachęcić nowych konsumentów do wypróbowania oferty obu platform. Jeśli do tej pory zastanawialiście się nad zakupami w sklepie Shopee, teraz jest ku temu dobra okazja. Na start zgarniecie kupon o wartości 15 zł. Minimalna wartość zamówienia musi jednak przekroczyć wartość 45 zł.  

Po sfinalizowaniu zakupu w Shopee klienci otrzymają kod na dwa przejazdy w aplikacji Bolt o łącznej wartości maksymalnie do 40 zł

Użytkownicy Shopee, którzy do tej pory nie mieli okazji skorzystać z przejazdów Bolt mogą liczyć na 99% zniżki na swój pierwszy przejazd zamówiony w aplikacji. Zniżka może wynieść maksymalnie 30 zł. Wystarczy wymienić jedną monetę Shopee na specjalny kod. Wpisujemy go go przy zamówieniu pojazdu.

Shopee możecie kojarzyć za sprawą wwieracającej się w ucho melodyjki z pierwszej reklamy platformy e-commerce (ja kojarzę ją aż za dobrze do dziś). W ciągu ostatniego roku aplikacja w Polsce zanotowała już ponad 7,5 mln pobrań. Bolta chyba nie trzeba u nas nikomu opisywać – przejazdy samochodem, hulajnogą i rowerem elektrycznym.

Czytaj też: Nie umiesz parkować hulajnogi? Bolt i sztuczna inteligencja będą nas edukować

Shopee i Bolt oferują rozwiązania technologiczne wykorzystywane w codziennym życiu. Dzięki temu  świetnie się rozumiemy i z radością podjęliśmy współpracę, która ma na celu dostarczenie użytkownikom Shopee i Bolta korzyści wynikających z użycia obu aplikacji – powiedział Michał Dmoch, Marketing Campaign Lead w Shopee.