Nowy wariant oferty na kartę w T-Mobile. To co dobre, ma trwać jak najdłużej

W ramach najnowszego wariantu Bez limitu L+, magentowy operator proponuje co miesiąc za 35 zł nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a dodatkowo 15 GB internetu i kolejne 20 GB po doładowaniu karty. Oferta łączy się z promocją 1200 GB za darmo przez rok, której czas ważności ponownie się wydłuża.
Nowy wariant oferty na kartę w T-Mobile. To co dobre, ma trwać jak najdłużej

Wariant Bez Limiu L+ poza wspomnianymi wcześniej korzyściami daje klientom nielimitowany dostęp do komunikatorów (Messenger, WhatsApp i Viber) oraz treści wideo w ramach usługi Supernet Video DVD. Dodatkowo z poziomu aplikacji Mój T-Mobile można aktywować promocję 1200 GB za darmo przez rok.

Po aktywacji dostaniemy 100 GB od razu, a kolejne 11 pakietów po 100 GB będzie nam przyznawane co miesiąc przy odnowieniu oferty. To jeszcze nie koniec, bo w ramach kolejnej promocji (GB po doładowaniu) zyskujemy powiększoną paczkę mobilnego internetu.

Po zasileniu konta kwotą 35 zł, zamiast zwyczajowych 15 GB, dostaniemy 20 GB do wykorzystania przez okres 30 dni

Warto przypomnieć, że w ramach oferty na kartę klienci T-Mobile mają do dyspozycji kilka wariantów: Bez Limitu XL z obsługą sieci 5G za 39 zł, wspomniane Bez Limitu+ (35 zł), Bez Limitu L+ UA (35 zł), Bez Limitu L (30 zł), Bez Limitu M (25 zł) oraz Bez Limitu S (20 zł). 

Zachowanie ważności konta przez cały rok bez konieczności regularnego doładowywania co miesiąc wiąże się z kosztem 20 zł. Po szczegóły zaktualizowanej oferty na kartę od T-Mobile odsyłamy do oficjalnej strony internetowej operatora. Każdy z wariantów można włączyć w aplikacji Mój T-Mobile lub specjalnym kodem.

Czytaj też: T Phone Pro 5G – nowy smartfon i nowa marka T-Mobile. Pierwsze wrażenia

W ostatnich dniach T-Mobile zaprezentowało własną markę smartfonów stworzoną przy współpracy z Google. Operator oferuje w Polsce dwa modele: T Phone 5G oraz T Phone Pro 5G. To propozycja dla użytkowników poszukujących niedrogiego smartfonu w okolicach 1000 zł. Mieliśmy okazję pobawić się chwilę jednym z nich.