Nandme NX 8000 to szczoteczka soniczna, o której ładowaniu zapomnisz na długie miesiące

Od czasu do czasu na rynku pojawiają się inteligentne szczoteczki soniczne, obok których nie sposób przejść obojętnie. Takim urządzeniem jest właśnie Nandme NX 8000, która oprócz nowoczesnych funkcji oferuje tak pojemną baterię, że o jej ładowaniu można zapomnieć na wiele miesięcy.
Nandme NX 8000 to szczoteczka soniczna, o której ładowaniu zapomnisz na długie miesiące
Nandme NX 8000 to szczoteczka soniczna, o której ładowaniu zapomnisz na długie miesiące

Czym wyróżnia się Nandme NX 8000?

Szczoteczki elektryczne to wielka wygoda i pomoc w codziennej pielęgnacji zębów. Trzeba jednak pamiętać, by regularnie je ładować, a jak dobrze wiemy – czasem zdarza się nam o tym zapomnieć i w takim wypadku musimy używać klasycznej szczoteczki. Częste ładowanie to też problem, bo musimy zawsze mieć ładowarkę przy sobie, co w podróży jest kolejną niechcianą rzeczą do zabrania. Z Nandme NX 8000 możecie o takich niedogodnościach zapomnieć. Producent wyposażył ją w pierwszy tego typu, opatentowany „silnik akustyczny osi centralnej” charakteryzujący się niskim zużyciem energii. To w połączeniu z baterią o pojemności 2900 mAh sprawia, że żywotność ogniwa wynosi aż 200 dni! Szczoteczkę więc musimy ładować raz na pół roku i przez resztę czasu zapomnieć o noszeniu ze sobą ładowarki.

Oczywiście Nandme NX 8000 to nie tylko pojemna bateria, bo szczoteczka oferuje jeszcze sporo inteligentnych funkcji nastawionych na jak najlepsze dbanie o nasze zęby. Na pokładzie znalazła się inteligentna kontrola ciśnienia w celu ochrony zębów. Jest to bardzo ważne, bo zbyt mocne szorowanie może skutkować zużyciem szkliwa, uszkodzenie dziąseł, a nawet ich recesję. Podczas szczotkowania jednak trudno zauważyć i kontrolować nacisk, dlatego istotne jest, by to właśnie szczoteczka nad tym panowała. Stąd właśnie inteligentna kontrola ciśnienia w szczoteczce Nandme. Umieszczony w niej czujnik ciśnienia automatycznie wykrywa i identyfikuje siłę szczotkowania w celu uzyskania precyzyjnej kontroli ciśnienia. Gdy szczotkujemy zbyt mocno, zaświeci się żółte światło, a szczoteczka zawibruje, aby przypomnieć o zmniejszeniu siły, zapobiegając uszkodzeniu zębów i dziąseł.

Nandme NX 8000 jest wyposażony w nowo opracowaną opatentowaną technologię “Class 4.0 Magnetic Levitation Sonic Motor” generującą 41 000 wibracji dźwiękowych o wysokiej częstotliwości na minutę. Silnik o dużej prędkości generuje mikro pęcherzyki, które tworzą potężną siłę czyszczącą z płynną mikropianką pasty do zębów, wchodząc w szczeliny zębów, co zapewnia głębokie czyszczenie likwidując uporczywe zabrudzenia, płytkę nazębną, plamy tytoniowe, plamy z herbaty itp. W ten sposób lepiej zadbamy o naszą jamę ustną.

Ta szczoteczka soniczna daje nam do dyspozycji 5 trybów czyszczenia. Każdy z nas jest inny, a nasze zęby potrzebują różnej pielęgnacji, np. gdy mamy nadwrażliwość dziąseł, to korzystanie z trybu standardowego może tylko pogorszyć sprawę. Stąd właśnie Nandme oferuje nam różne tryby:

  • Wrażliwy – odpowiedni dla osób z wrażliwymi dziąsłami lub użytkowników, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z takim urządzeniem.
  • Czysty – standardowy tryb szczotkowania pomaga utrzymać zęby i usta w czystości.
  • Jasny – długotrwałe stosowanie może skutecznie usunąć różne plamy, takie jak zalegająca płytka nazębna, plamy z kawy, z herbaty itp.
  • Polerowanie – służy do polerowania zębów, aby uzyskać gładszą i schludniejszą powierzchnię.
  • Masaż – w tym trybie mamy wibracje o niskiej intensywności, ale za to o wysokiej częstotliwości dla skutecznego masażu dziąseł.

Warto pamiętać, że mycie zębów krócej niż przez dwie minuty może powodować, że nagromadzi nam się płytka nazębna. Dlatego Nandme NX 8000 wyposażono w 2-minutowy timer, byśmy myli zęby odpowiednio długo. Mamy również przypomnienie o zmianie sekcji mycia. Co 30 sekund szczoteczka na moment się zatrzyma, by zasygnalizować, że powinniśmy zmienić obszar mycia. Dzięki temu czas szczotkowania każdego obszaru jest równy, a my wyrabiamy dobre nawyki.

Z inteligentnej szczoteczki sonicznej Nandme możemy korzystać także podczas kąpieli, bo zamoczenie w wodzie nic jej nie zrobi – gwarantuje to stopień wodoodporności IXP7.

Z pozostałych informacji warto też wspomnieć, że do zestawu z Nandme NX 8000 dodawane jest aż 12 wymiennych końcówek, zarówno miękkich, jak i twardych. Wystarczy to aż na 3 lata użytkowania bez konieczności dokupowania szczoteczek. Do tego mamy jeszcze 3-letnią gwarancję posprzedażową – jeśli pojawią się ze szczoteczką jakieś problemy, producent ją wymieni.

Obecnie szczoteczkę kupimy na Aliexpress z 3-dniową darmową wysyłką do Polski. Za zestaw z 12 wymiennymi końcówkami zapłacimy 311 zł, ale do 12 listopada trwa promocja, w której możecie kupić produkt za 224 zł. Dodatkowo w ramach promocji sklepu możecie obniżyć cenę o kolejne 3$ (ok. 14 zł) oraz otrzymacie w gratisie nić dentystyczną.

Materiał powstał we współpracy z MC Mart.

Lokowanie produktu