ASUS Zenbook 14 OLED to jedyny laptop, jakiego potrzebujesz

Są ludzie, którzy potrzebują do pracy czy grania dużej “skrzynki”, czyli stacjonarnego peceta. Są tacy, którzy mogą chcieć czegoś nietuzinkowego, np. laptopa ze składanym ekranem czy dwoma ekranami. Jednak dla większości ludzi idealnym wyborem będzie smukły, poręczny laptop, który nie kosztuje fortuny – taki, jak ASUS Zenbook 14 OLED.
ASUS Zenbook 14 OLED to jedyny laptop, jakiego potrzebujesz

Jaki laptop wybrać? ASUS Zenbook 14 OLED to właściwa odpowiedź dla większości osób

Co wyróżnia laptopa ASUS Zenbook 14 OLED? O tym wszystkim opowiemy w materiale na naszym kanale YouTube, zamieszczonym poniżej:

ASUS Zenbook 14 OLED ma w sobie wszystko, czego potrzebuje statystyczny konsument:

  • Jest smukły i poręczny (waży raptem 1,39 kg!)
  • Ma znakomitą klawiaturę
  • Jego gładzik może pełnić też funkcję klawiatury numerycznej
  • Ma podzespoły wystarczające do pracy biurowej (i nie tylko)
  • Oferuje długi czas pracy (ponad 8 godzin normalnego użytkowania)
  • Ma najlepszy w swojej klasie (i nie tylko w swojej klasie) ekran OLED o przekątnej 14″, rozdzielczości 2880 x 1800 px, proporcjach 16:10 i odświeżaniu 90 Hz.

Wszystko to zamknięte w obudowie spełniającej militarny standard wytrzymałości MIL-STD810H, gwarantujący ponadprzeciętną odporność na codzienne użytkowanie.

A co najważniejsze, przy wszystkich tych możliwościach nie kosztuje fortuny. Wariant wyposażony w podzespoły wystarczające znakomitej większości ludzi – procesor Intel Core i5, 16 GB RAM, 512 GB SSD – kosztuje nieco ponad 5000 zł, więc mieści się w górnej granicy budżetu, jaki większość konsumentów jest skłonna przeznaczyć na nowy komputer.

Więcej informacji znajdziecie w zamieszczonym wyżej wideo. Subskrybujcie nasz kanał CHIP Polska!

Lokowanie produktu: ASUS