Chcesz zmienić operatora? Teraz przeniesienie numeru do Orange naprawdę się opłaca

Grudzień to miesiąc, w którym jesteśmy wręcz bombardowani różnymi promocjami. Oferty z okazji świąt mają też operatorzy, w tym również Orange, który przez najbliższe kilkanaście dni daje możliwość naprawdę sporej oszczędności podczas przenoszenia numeru.
Chcesz zmienić operatora? Teraz przeniesienie numeru do Orange naprawdę się opłaca

Kończy ci się umowa na abonament i szukasz fajnej alternatywy? Sprawdź, co ma dla ciebie Orange

By zachęcić klientów do zmiany operatora i przejścia do Orange, pojawiła się właśnie nowa promocja i to z gatunku tych, które lubimy najbardziej. Osoby, które zdecydują się na opcję abonamentową z Planem M lub L mogą zyskać nawet 6 miesięcy zwolnienia z opłat. Gwoli ścisłości, za przeniesienie numeru dostajemy 5 darmowych miesięcy, a jeszcze jeden Orange dorzuca za zakup online.

  • Plan M: 65 zł płatne od 7 do 24 miesiąca (z rabatami), nielimitowane rozmowy w kraju i roamingu UE, SMS-y i MMS-y (w kraju i roamingu UE), dostęp do sieci 5G, bezpłatna CyberOchrona i 140 GB internetu przez pierwsze 12 miesięcy, natomiast po tym okresie przysługuje pakiet 70 GB miesięcznie i 11,23 GB w roamingu UE. Po 24
  • Plan L: 6 miesięcy abonamentu za 0 zł, potem 85 zł miesięcznie z rabatami, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y tak samo, jak w Planie M, darmowa CyberOchrona oraz 300 GB przez 12 miesięcy, a potem 150 GB/mies.

Umowy zawierane są na 24 miesiące, a od 25. miesiąca umowa przedłuży się na czas nieokreślony, a cena wzrośnie o 10 zł/mies.

Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się przenieść więcej numerów lub po prostu dobrać dodatkowe w ramach zawieranej umowy, za każdą dodatkową kartę SIM otrzymamy zniżkę na abonament wynoszącą 20 zł miesięcznie. To jeszcze nie wszystko, bo wybierając opcję z telefonem, urządzenie może być nawet o 300 zł tańsze.

Nowa promocja jest więc szansą na sporą oszczędność przez kilka następnych miesięcy. Jednak trzeba się pospieszyć, bo z przeniesienia numeru na tak atrakcyjnych warunkach można skorzystać tylko do 15 grudnia 2022 roku.