Ten iPhone 14 może się podobać. Teraz każdy z daleka zobaczy, że masz nowy model

Edycje specjalne i krzykliwe kolory – w czasie, gdy większość smartfonów wygląda bardzo podobnie, w ten sposób producenci łatwo mogą odróżnić ich urządzenia od konkurencji. Apple co prawda takiego problemu nie ma, bo patrzysz na iPhone’a i wiesz, że to iPhone, ale to wcale nie oznacza, że może być gorszy. I żółciutki niczym słońce iPhone 14 to pokazuje.
Ten iPhone 14 może się podobać. Teraz każdy z daleka zobaczy, że masz nowy model

Złoty, a skromny. No dobra, nie taki złoty, a po prostu żółty – taki właśnie jest specjalny wariant kolorystyczny przygotowany dla iPhone’a 14

Apple ogłosił właśnie, że rozszerza paletę dostępnych wersji kolorystycznych dla iPhone’a 14 oraz iPhone’a 14 Plus. Teraz, obok standardowych kolorów, takich jak czerń, biel czy delikatny fiolet pojawia się też wariant żółty niczym świeżo wykluty kurczaczek.

iPhone to urządzenie, które użytkownicy uwielbiają i na którym mogą polegać na co dzień, bez względu na to, co robią. Teraz do rodziny tych urządzeń dołączają nowe, żółte wersje iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus. Bezprecedensowa wydajność baterii, lekka konstrukcja, profesjonalne funkcje w zakresie zdjęć i wideo, przełomowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak Alarmowe SOS przez satelitę, a także wszystko to, co iOS 16 ma do zaoferowania, sprawiają, że iPhone 14 stanowi doskonały wybór dla wszystkich osób szukających nowego iPhone’a – oświadczył Bob Borchers, wiceprezes Apple w pionie Worldwide Product Marketing.

Czytaj też: Apple naprawdę myśli, że kupisz iPhone’a 15, bo będzie szybszy. A to nie wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Nowa opcja kolorystyczna nie zmienia nic w specyfikacji tych dwóch modeli, więc chodzi jedynie o zmianę czysto wizualną. I jedno jest tutaj pewne, trzymając w dłoniach takiego iPhone’a, każdy od razu pozna, że masz najnowszy model. Trudno będzie go przegapić. Warto jednak wiedzieć, że to nie pierwszy raz, kiedy Apple sięga po tak żywy kolor, ale ostatnim razem zawitał on do iPhone’a 11.

Na szczęście pojawienie się kolejnego wariantu nie wpłynie na cenę urządzenia, co jest z pewnością bardzo dobrą wiadomością. Oba iPhone’y w wersji żółtej nadal więc będą kosztowały:

iPhone 14:

  • 128 GB – 5199 złotych,
  • 256 GB – 5899 złotych,
  • 512 GB – 7199 złotych,

iPhone 14 Plus:

  • 128 GB – 5899 złotych,
  • 256 GB – 6599 złotych,
  • 512 GB – 7899 złotych.

Żółciutkie (w sam raz do wielkanocnego koszyka) iPhone’y 14 i iPhone’y 14 Plus nie są jeszcze dostępne w sprzedaży, ale długo czekać nie będziemy musieli. Apple poinformował, że smartfony w nowym wariancie kolorystycznym dostępne będą już od piątku, 10 marca, a przedsprzedaż ruszy o godzinie 14:00.