T-Mobile znów rozdaje gigabajty. 4800 GB ekstra przez rok w ofercie na kartę

 Magentowy operator po raz kolejny przygotował dla swoich klientów świetny prezent. W końcu, po co się ograniczać z internetem, gdy można mieć do niego dostęp przez cały rok? Takiej paczki gigabajtów w ofercie na kartę co T-Mobile nie oferuje żaden inny operator.
T-Mobile znów rozdaje gigabajty. 4800 GB ekstra przez rok w ofercie na kartę

T-Mobile ruszył z nową ofertą, w ramach której można zyskać 4800 GB ekstra

Obecnie korzystając ze smartfona, posiadanie dużej paczki internetu jest koniecznością. Streaming, komunikatory, gry i aplikacje, wszystko to zjada gigabajty. Dlatego wybierając ofertę szukamy operatora, który daje najwięcej. Jeśli więc interesują was opcja na kartę, zerknijcie na to, co przygotował T-Mobile.

By klienci się nie ograniczali, Magentowy operator daje im możliwość włączenia w aplikacji „Mój T‑Mobile” promocji „Rok Internetu”. Tutaj należy tylko pamiętać, że jest on dostępny przy ofercie cyklicznej „GO! L” w taryfie GO! za 45 zł co 30 dni. W chwili aktywacji promocji już dostajemy 400 GB. Następnie przez kolejne 12 miesięcy, gdy oferta będzie odnawiana, klient dostawać będzie kolejne 400 GB. To oczywiście nie wszystko, bo w ramach „GO! L” dostajemy też nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 30 GB i dodatkowe 30 GB po doładowaniu za 45 zł. 

Jeśli jednak nie potrzebujecie aż tak dużo internetu i nie chcecie wydawać co miesiąc 45 zł, możecie wybrać też ofertę cykliczną GO! M za 35 zł co 30 dni lub GO! M+UA za 40 zł co 30 dni z pakietem 1500 minut do Ukrainy. Tui wszystko zależy, czego potrzebujecie. W obu przypadkach aktywując ofertę „Rok Internetu”, zyskacie aż 2400 GB ekstra przez 365 dni. Dodatkowo nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczkę 20 GB oraz 20 GB po doładowaniu odpowiednio za 35 zł lub 40 zł w dowolnym kanale, a także przy odnowieniu oferty, co miesiąc 200 GB w ramach promocji „Rok Internetu”.

Warto też przypomnieć, że teraz korzystanie z oferty na kartę w T-Mobile jest łatwiejsze niż dotychczas

W celu rejestracji nowego numeru nie trzeba nigdzie chodzić, bo można to zrobić samemu z poziomu aplikacji „Mój T-Mobile”. To oszczędność czasu i wielka wygoda. Jak to zrobić?

  1. Pobieramy aplikację „Mój T‑Mobile” w sklepie Google Play lub App Store.
  2. W aplikacji wybieramy „Zarejestruj nową kartę SIM”.
  3. Następnie trzeba podać numer telefonu, który chcemy zarejestrować, numer PUK oraz adres e-mail.
  4. Następnie klient zostaje przekierowany do MojeID, aby potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu należy wybrać swój bank i zalogować się do niego – bank przedstawi dane, które będą przekazane do T‑Mobile: imię, nazwisko, PESEL. Dopiero po wyrażeniu zgody przez klienta, zostaną one przesłane i na ich podstawie kartę zostanie zarejestrowana.
  5. Kolejnym krokiem są nieobowiązkowe zgody marketingowe – nie trzeba wyrażać na nie zgody, ale dzięki temu można otrzymać dodatkowe 5 zł, które będą dodane po wykonaniu doładowania.
  6. I to wszystko. Karta SIM została aktywowana i można już z niej korzystać.