Targi GreenPower 2023 coraz bliżej. Do Poznania zawita firma Bluetti

W dniach 16-18 maja w Poznaniu odbędą się międzynarodowe targi energii odnawialnej GreenPower 2023. Jest to wydarzenie branży odnawialnych źródeł energii, które zgromadzi wystawców z Polski i zagranicy, profesjonalistów z branży oraz atrakcyjny program wydarzeń.
Targi GreenPower 2023 coraz bliżej. Do Poznania zawita firma Bluetti

Na targach zaprezentowane zostaną najnowsze innowacje i trendy w dziedzinie energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biogazu i geotermalnej. Ponadto odbędą się konferencje, warsztaty, debaty i konkursy na temat transformacji energetycznej, magazynowania energii, wsparcia dla przedsiębiorców, inwestycji i finansowania w sektorze energii odnawialnej.

GreenPower 2023 to niepowtarzalna okazja, aby poznać najbardziej zaawansowane i zrównoważone rozwiązania na przyszłość energetyki i klimatu.

GreenPower 2023 – jakie firmy wezmą udział?

Wśród wystawców, którzy wezmą udział w GreenPower 2023, znajduje się Bluetti, firma założona w 2012 roku z siedzibą w Chinach i Stanach Zjednoczonych, zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą innowacyjnych i wysokiej jakości produktów do magazynowania i wytwarzania czystej energii. Jest to lider w dziedzinie przenośnych stacji energetycznych i zestawów generatorów słonecznych.

Bluetti oferuje szeroką gamę przenośnych stacji energetycznych, które mogą zasilać różne urządzenia elektryczne o mocy maksymalnej od 100 W do 6000 W.

Te przenośne stacje energetyczne są idealne do użytku w sytuacjach awaryjnych, podczas awarii prądu, na kempingach, podróży czy aktywności na świeżym powietrzu. Można je ładować za pomocą paneli słonecznych, gniazdka sieciowego lub ładowarki samochodowej. Ponadto są wyposażone w różne wyjścia, takie jak AC, DC, USB czy USB-C, do podłączania różnych urządzeń, takich jak laptopy, telefony komórkowe, kamery, drony, lodówki czy telewizory.

Bluetti zaprezentuje na targach między innymi następujące produkty:

  • AC60 – To przenośna stacja energetyczna o mocy 600 W, zasilana z baterii LFP o pojemności 403 Wh (rozszerzalnej), ważąca 8,6 kg i zabezpieczona przed kurzem i płynami (IP65). Może być naładowana w zaledwie godzinę.
  • B80 – To zewnętrzna bateria o pojemności 806 Wh zabezpieczona przed kurzem IP6, która może współpracować z produktami EB3A, EB55, EB70, EB70S, AC50S, AC180, EB240 i EB150.
  • AC180 – Przenośna stacja energetyczna o pojemności 1152 Wh i maksymalnej mocy 1800 W. Posiada solidną i wodoodporną (IP65) konstrukcję, co sprawia, że jest odpowiednia do użytku w ekstremalnych warunkach. Posiada tryb zwiększania mocy, który pozwala podnieść wyjście AC do 2700 W dla urządzeń o dużej mocy.
  • EP600 – system magazynowania energii (SAE), który pozwala na rzeczywistą niezależność energetyczną w naszym domu. Wyposażony jest w dwukierunkowy inwerter o mocy 6000 VA do wejścia i wyjścia prądu przemiennego, zdolny do dostarczenia 230/400 V energii potrzebnej do zasilenia dowolnego urządzenia gospodarstwa domowego czy nawet ładowania samochodu elektrycznego.

Podczas targów GreenPower 2023 w Poznaniu będzie można z bliska zobaczyć przenośne stacje energetyczne i zestawy generatorów słonecznych, a także skonsultować się z ekspertami w razie wątpliwości czy pytań. Stoisko marki znajdziesz w Pawilonie 32 – 7A, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Lokowanie produktu: BLUETTI