Ten telewizor ma prawie 100 cali i jeszcze przez kilka dni będzie w przedsprzedażowej promocji

Polacy lubią duże telewizory – jak wykazują badania, po sprzęt z ekranami większymi niż 75″ sięgamy częściej, niż Brytyjczycy, Francuzi czy Hiszpanie i tylko nieco rzadziej niż nasi sąsiedzi zza Odry. Dla miłośników najbogatszych wrażeń powstał najnowszy Samsung 98Q80C, z ekranem o przekątnej aż 98″, który jeszcze przez kilka dni dostępny jest w przedsprzedaży.
98Q80C
98Q80C

Samsung 98Q80C – emocje w 98 calach

98Q80C

Samsung 98Q80C jest telewizorem z ekranem 4K typu QLED, gwarantującym naturalnie żywe barwy. Rozmiar ekranu idealnie nadaje się do domowego kina. Sercem telewizora jest najnowszy procesor AI Quantum 4K, który dba o realizm i dynamikę wyświetlanego obrazu, poprawiając materiały w czasie rzeczywistym wykorzystując uczenie maszynowe i 20 wielomodelowych sieci neuronowych analizujących dane o obrazie i dźwięku, Poprawiany jest kontrast, poziom czerni i kolory. Algorytmy sztucznej inteligencji służą także do redukcji szumów, wysokiej jakości skalowania obrazu i wyostrzania.

Ponieważ w 98Q80C najważniejszy jest ekran i to co na nim widać, konstrukcja jest minimalistyczna i niezwykle smukła. Ma się wtapiać w otoczenie i sprawiać wrażenie, że ogromny obraz wisi przed obserwatorem.

98Q80C

Dźwięk to oczywiście wielokanałowy system przestrzenny, pracujący w oparciu o Dolby ATMOS, dzięki czemu z telewizora płynie kinowy strumień niemal namacalnych wrażeń dźwiękowych.

Samsung Q80C jest wyposażony w Smart Hub w nowej i bardziej intuicyjnej wersji. Oprogramowanie zapewnia dostęp do najważniejszych platform VOD, takich jak Netflix, HBO Max, SkyShowtime i Disney+, a także do aplikacji muzycznych, związanych z graniem (Xbox Cloud Gaming) i innych.

Przedsprzedaż 98Q80C trwa do 9 lipca

98Q80C

Szczegóły przedsprzedaży 98Q80C dostępne są na stronie promocji. Realizacja zamówień przedsprzedażowych odbywać się będzie w dniach 10-23 lipca. Decydując się na zakup teraz, można dokupić uchwyt naścienny za 1 zł, a dostarczenie i montaż TV jest gratis. Wraz z TV użytkownik może otrzymać voucher na usługę kalibracji telewizora wykonywaną przez specjalistów ze skalibrujTV.pl