Epson rusza z loterią. Kup produkt firmy i wygraj wycieczkę, projektor lub wiele innych świetnych nagród

Epson wystartował ze specjalną promocją – loterią, w ramach której można wygrać naprawdę świetne nagrody. Wszystko, co musicie zrobić, by wziąć w niej udział, to zakup sprzętu producenta i zgłoszenie uczestnictwa.
Epson rusza z loterią. Kup produkt firmy i wygraj wycieczkę, projektor lub wiele innych świetnych nagród

Loteria promocyjna Epson już trwa

Pełnoletni klienci Epsona, którzy do końca grudnia dokonają zakupu objętego promocją produktu producenta (z wyłączeniem papierów i materiałów eksploatacyjnych) będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Do wygrania są bony na usługi turystyczne z portalu wakacje.pl o wartości 40 000 złotych (2 nagrody główne), rowery elektryczne Kross Evado Hybrid 1.0 o wartości 4 800 zł (nagroda miesięczna), projektory Epson EF-12 o wartości 4 300 zł (nagroda tygodniowa), nagrody pieniężne o wartości 1 000 zł brutto (nagroda dzienna).

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w loterii? Przede wszystkim należy dokonać zakupu objętego akcją produktu Epson w czasie trwania sprzedaży w jednym ze sklepów biorących udział w akcji (lista dostępna na stronie www.epson.pl/loteria) do 31.12.2023 roku. Kolejnym krokiem jest zgłoszenie uczestnictwa – tutaj należy podać swoje dane i przesłać dokument potwierdzający zakup przez formularz dostępny na stronie www.epson.pl/loteria Rejestracja musi nastąpić najpóźniej 30 dni od zakupu, ale nie później niż 31.12.2023.

W loterii można brać udział nawet kilka razy, ale pamiętajcie, że każda rejestracja musi dotyczyć innego zakupu produktu i musi być udokumentowana odrębnym dowodem zakupu (fakturą lub paragonem fiskalnym). W loterii biorą udział drukarki i urządzenia wielofunkcyjne oraz projektory. Pełną ich listę znajdziecie tutaj. Natomiast szczegóły dotyczące loterii, regulamin  oraz lista sklepów (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych) biorących udział w akcji dostępne są pod adresem: www.epson.pl/loteria.