Chętni na nowe smartfony Apple’a? Serię iPhone 15 kupicie w przedsprzedaży w Plusie

Jesteśmy na świeżo po premierze najnowszych smartfonów od Apple’a. Jeśli marzy wam się zakup któregoś z iPhone’ów 15, warto rozejrzeć się, gdzie będzie to najkorzystniejsze dla naszego portfela. Plus jest tutaj świetnym kandydatem, ze względu na kilka możliwości obniżenia cen tych urządzeń.
Chętni na nowe smartfony Apple’a? Serię iPhone 15 kupicie w przedsprzedaży w Plusie

Już wkrótce Plus rozpocznie przedsprzedaż modeli z serii iPhone 15

Zaledwie przed dwoma dniami Apple pokazał nam swoje najnowsze smartfony. Cztery modele  – iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max – mają naprawdę dużo do zaoferowania, w tym USB-C oraz tytanową obudowę w dwóch droższych smartfonach. Oczywiście jest tego znacznie więcej, ale pełną specyfikację przeczytacie sobie tutaj. Tymczasem teraz skupmy się bardziej na kwestii kupna najnowszych iPhone’ów. W Plusie już niedługo ruszy przedsprzedaż, a jeśli jesteście nią zainteresowani, wejdźcie na stronę www.plus.pl/iphone-new, tam należy podać swój numer telefonu, dzięki czemu zostaniecie powiadomieni o rozpoczęciu przedsprzedaży.

Czytaj też: Apple przedstawia serię iPhone 15 – USB-C, nowe aparaty, tytan i kilka innych ulepszeń

Dlaczego warto kupić iPhone’y 15 w Plusie? Przede wszystkim ze względu na program Plus Wymiana, dostępny tylko u zielonego operatora. Jest to unikalny program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone’a w wyjątkowo niskich ratach, a po 2 latach spłacania można wymienić go na nowszy model. Co istotne, decydując się na tę ofertę, wybieramy abonament i umowę ratalną na 36 miesięcy, jednak po 24 miesiącach możemy dokonać wyboru – spłacamy pozostałe 12 rat i zostawiamy sobie iPhone’a lub wymieniamy go na nowy, z nową umową i to najważniejsze, bez konieczności dopłacania tych pozostałych rat ze starej umowy. Oczywiście zwracany iPhone musi byś sprawny i w dobrym stanie, ale normalne oznaki użytkowania nie są żadną przeszkodą.  Więcej szczegółów znajdziecie na www.plus.pl/pluswymiana. Pamiętajcie też, że jeśli jesteście chętni na któregoś z iPhone’ów 15, możecie też skorzystać z Mistrzowskiej oferty i zyskać dwa abonamenty w cenie jednego.

A co z osobami, które chciałyby wymienić swojego obecnego iPhone’a na najnowszy model? Dla nich też Plus coś przygotował – program Plus Odkup. Jak sama nazwa wskazuje, w tym przypadku operator zabiera od nas stary sprzęt i wycenia go, oferując potem zniżkę. By skorzystać z usługi, należy przynieść do salonu Plusa swojego iPhone’a, a ocena jego stanu technicznego obywa się automatycznie poprzez dedykowaną aplikację. Wystarczy zaledwie kilka minut, by otrzymać wycenę urządzenia. Jeśli nam to odpowiada, ustalona kwota zostaje przelana na nasze konto abonencie w Plusie i można wykorzystać ją na dowolne usługi z oferty lub na opłacenie rat za nowe urządzenie – w tym za najnowszego iPhone’a 15. Dzięki temu jeszcze bardziej można zejść z ceny. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminach promocji oraz na stronie www.plus.pl/plusodkup.