Współpraca Polsat Box i Plusa z Disney+ owocuje nie tylko atrakcyjnymi ofertami. Rusza wspólna trasa promocyjna

Już od dłuższego czasu Plus i Polsat Box oferują swoim klientom świetną promocję, w ramach której, podczas zawierania nowej umowy, mogą dostać aż rok darmowego dostępu do platformy Disney+. Okazuje się jednak, że ta współpraca jest znacznie szerzej zakrojona, o czym świadczy wspólna trasa promocyjna Polsat Box, Plusa i Disney+.
Współpraca Polsat Box i Plusa z Disney+ owocuje nie tylko atrakcyjnymi ofertami. Rusza wspólna trasa promocyjna

Platforma Disney+ jest dostępna w Polsce od czerwca ubiegłego roku i znajdziemy na niej filmy, seriale oraz programy, w tym również najświeższe nowości, takie jak np. nowa Mała Syrenka, która przecież niedawno debiutowała na kinowych ekranach. Plus i Polsat Box dają swoim klientom dostęp do serwisu w ramach promocji podczas zawierania umowy. Przez rok nie trzeba płacić za subskrypcję i jeśli jej nie anulujemy po tym czasie, od 13 miesiąca zaczniemy płacić standardową opłatę 28,99 zł.

Z promocyjnego dostępu do serwisu, który oferuje tysiące godzin seriali, filmów i produkcji oryginalnych przez rok bez opłat mogą korzystać:

Świat hitów Disney+ teraz jeszcze bliżej widzów. Wspólna trasa Polsat Box, Plusa i Disney+

Współpraca Polsat Box i Plusa z Disney+ jest jednak znacznie szersza, co będziemy mogli zobaczyć na własne oczy podczas… wspólnej trasy promocyjnej. Podczas niej, w pięciu polskich miastach, zostaną udostępnione nowoczesne, pełne atrakcji strefy związane z superprodukcjami dostępnymi na platformie Disney+. Będzie można przenieść się do świata takich hitów, jak „Avatar: Istota wody”, „The Kardashians” i serialu „The Mandalorian”.

Na trasie znalazło się pięć miast: Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Łódź i Wrocław. Wyjątkowa strefa zagości na terenie często uczęszczanych miejskich centrów handlowych. W każdym z miast będzie dostępna przez dwa dni (piątek-sobota). Widowiskową strefę podzielono na trzy obszary tematyczne, każdy z nich mocno inspirowany wspomnianymi hitami Disney+. Da to fanom możliwość zanurzenia się w klimacie produkcji, a atrakcje zostały przygotowane tak, by każdy mógł się dobrze bawić, niezależnie od wieku. Będzie też specjalna strefa relaksu, jakby ktoś chciał sobie odpocząć.

  • Morska kraina „Avatar: Istota wody” – tutaj zostaniemy przeniesieni do podwodnej scenerii w wieloma morskimi atrakcjami. Będzie do świetna okazja do zrobienia unikalnych zdjęć, gifów, a nawet wodnych tatuaży, ledowych doczepianych pasemek i stylowych warkoczyków.
  • Świat piękna inspirowany „The Kardashians” – fani słynnej celebryckiej rodziny będą się tutaj czuli niczym ryby w wodzie. W tej scenerii, utrzymanej w kolorystyce różu, odwiedzający mogą liczyć na make-up w stylu sióstr Kardashian (z możliwością doklejenia kryształków), wodne tatuaże oraz zdjęcia z fotobudki, które można od razu udostępnić albo wydrukować i zabrać ze sobą. Czekają także lustra do mirror-selfie, znane z oficjalnego plakatu “The Kardashians”.
  • Świat Gwiezdnych Wojen z serialu „The Mandalorian” – miłośnicy Gwiezdnych Wojen też znajdą coś dla siebie. Wyjątkowa aranżacja zabierze ich w odległy fragment Galaktyki, gdzie będą mogli zapozować z animatronikiem Grogu, czy zrobić zdjęcie w hełmach inspirowanych serialem. Na ścianach wyeksponowano kolekcję niezwykłych plakatów stworzonych przez polskich artystów z okazji premiery trzeciego sezonu serialu. Podobnie jak w pozostałych strefach, dla odwiedzających przygotowano wodne tatuaże.

Harmonogram trasy:

  • Toruń – Galeria Copernicus – piątek-sobota 15-16.09.2023 (godz. 9:00-21:00)
  • Bydgoszcz – Focus Park – piątek-sobota 22-23.09.2023 (godz. 9:00-21:00)
  • Warszawa – Westfield Arkadia – piątek-sobota 29-30.09.2023 (godz. 10:00-22:00)
  • Łódź – Manufaktura – piątek-sobota 06-07.10.2023 (godz. 10:00-22:00)
  • Wrocław – Wroclavia – piątek-sobota 13-14.10.2023 (godz. 9:00-21:00)