Intel Gamer Days – sprzęt dla graczy w świetnych promocjach. W bonusie można zdobyć Assassin’s Creed: Mirage

Od 5 do 15 października każdy może skorzystać z okazji do zakupu gaminowych laptopów, a także wydajnych procesorów i kart graficznych marki Intel. Ale Intel Gamer Days to wydarzenie nie tylko dla graczy. Przyglądamy się najciekawszym ofertom, z których warto skorzystać w trakcie tego wydarzenia.
Promocja Intel Gamer Days
Promocja Intel Gamer Days

Każdy sprzęt wymaga od czasu do czas modernizacji. A jeśli chodzi o procesory – Intel jest zdecydowanym liderem rynku. Modele Core i5, i7 oraz i9 zapewniają pełną wydajność w najbardziej wymagających rozgrywkach, a także umożliwiają niezakłócony streaming. Mogą posłużyć twórcom treści orz osobom potrzebującym dużej mocy obliczeniowej do pracy. Jak wygląda promocja?

Intel Gamer Days – okazje, obok których ciężko przejść obojętnie

Promocje z okazji Intel Gamer Days 2023 obejmują szeroki wachlarz produktów – procesory Intel Core, karty graficzne Intel ARC, nowe laptopy oraz zestawy komputerowe. Tak szeroki wybór pozwala na znalezienie sprzętu optymalnie odpowiadającemu indywidualnym potrzebom oraz zaoszczędzenie co najmniej kilkuset złotych.

A co ciekawego znajdziemy w promocjach? W oko wpadają takie oferty:

  • Lenovo IdeaPad Gaming 3 – laptop napędzany procesorem Intel Core i5-11320H, wyposażony w dwie mocne karty graficzne (NVIDIA GeForce RTX 3050 oraz Intel Iris Xe Graphics) i mający na pokładzie 16GB pamięci RAM DDR4. Wyświetlacz IPS o przekątnej 15.6″ zapewnia obraz w rozdzielczości Full HD. Ile za całość? Tylko 3999 zł;
  • HP Victus 15 – laptop doskonale nadający się do pracy. Jego sercem jest wydajny Intel Core i5-12450H, mający do dyspozycji 16GB pamięci RAM DDR4. Tu również zastosowano dwie karty graficzne: NVIDIA GeForce RTX 3050 i Intel UHD Graphics oraz ekran 15,6″ o odświeżaniu 144 Hz. Dzięki temu urządzenie może stanowić przenośne centrum rozrywki. Nabędziesz je w cenie 4199,99 zł;
  • ACER Nitro 5 – laptop gamingowy, którego serce to niezwykle wydajny procesor Intel Core i7-12650H, a karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4050 zapewnia obsługę najnowszych technologii związanych z przetwarzaniem obrazu. Matryca IPS 15,6″ pokazuje obraz w Full HD, a częstotliwość odświeżania 165 Hz zapewnia płynny obraz w każdej sytuacji. Ten sprzęt dla graczy został wyceniony na 5 999 zł;
  • ASUS TUF Gaming F15 – to również laptop dla miłośników cyfrowych zabaw, którego jednostka centralna to procesor Intel Core i5-11400H, mający do dyspozycji 16 GB pamięci RAM DDR4. Za jakość grafiki odpowiadają dwie karty: NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti oraz zintegrowana Intel UHD Graphics. Wyświetlacz o przekątnej 15,6″ pokazuje obraz w jakości Full HD. Za ile to wszystko? Tylko 4099 zł.
Intel Gamer Days - gry do zdobycia

Ale uwaga – korzystając z promocji nie tylko mniej zapłacisz za świetny sprzęt. Możesz również zdobyć dwie interesujące gry. Pierwsza to Assasin’s Creed: Mirage, kolejna część serii, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Druga to Nightingale – survival osadzony w baśniowym świecie, gdzie na graczy czekają dziesiątki godzin eksploracji, odkrywania tajemnic oraz oczywiście walki. Jak skorzystać z okazji? To proste – po prostu nabądź urządzeń z kwalifikującym się procesorem Inte Core i5, i7 lub i9 dwunastej lub trzynastej generacji.

Gry otrzymasz w momencie ich premiery, czyli 12 października 2023 roku możesz wcielić się w asasyna, a później na jesieni poznać sekrety świata Nighitngale. Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować zakup na jej stronie, a następnie postępować według zamieszczonych tam wskazówek. Otrzymany kod można wykorzystać do 30 listopada 2023 roku.

Lokowanie produktu