Intel cashback, czyli połączenie idealne. Kupujesz procesor, dostajesz pieniądze

Intel to marka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Dzięki świetnej akcji Cashback masz wyjątkową okazję do tego, aby zmodernizować swój komputer, a równocześnie odzyskać za to pieniądze. W jaki sposób to działa? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta.
Intel Cashback
Intel Cashback

Cashback to akcja, która potrwa do 20 listopada. Może wziąć w niej udział każda osoba pełnoletnia, która mieszka w Polsce i nabędzie jeden z procesorów marki Intel w sklepach Komputronik, x-kom, NTT, Euro RTV AGD, MediaExpert lub Sferis. Akcja promocyjna dotyczy zarówno sklepów online, jak i stacjonarnych, dzięki czemu każdy może wybrać taki sposób zakupu, jaki bardziej mu odpowiada. A gdy już nabędzie upatrzony procesor… może spodziewać się wpływu na swoje konto.

Intel Cashback – wszystkie procesory biorące udział w promocji

W akcji Intel Cashback biorą udział procesory ze wszystkich trzech rodzin, a więc Core i5, Core i7 oraz Core i9. Przy zakupie każdego gwarantowany jest zwrot pewnej kwoty. Jakiej? To już zależy od danego procesora, ale mogę zdradzić, że maksimum to aż 846 złotych. Tak właśnie ma się sprawa w przypadku Intel Core i9 12900KS. Przy innych kwoty są również atrakcyjne, a jeśli chodzi o konkrety, zawsze można sprawdzić w regulaminie, jaki zwrot otrzymasz w przypadku interesującego Cię modelu.

A dlaczego warto nabyć procesor Intela? Na to pytanie można udzielić krótkiej odpowiedzi – ponieważ każdy z nich zapewnia doskonałą wydajność i znacząco podnosi komfort codziennej pracy z komputerem. Intel to lider rynku – i nie jest nim bez powodu. Akcja Intel Cashback to doskonała okazja do tego, aby zapewnić sobie nowoczesny procesor, a zarazem odzyskać część poniesionych na niego nakładów. Szybko już takiej kolejnej okazji nie będzie.

A skoro przy zwrotach jesteśmy, oto mała lista z podpowiedziami, jakiego zwrotu za który z modeli możesz oczekiwać:

  • Intel Core i9 12900KS  – 846 zł
  • Intel Core i9 12900K – 423 zł
  • Intel Core i9 12900KF – 423 zł
  • Intel Core i7 13700K – 223 zł
  • Intel Core i7 13700KF – 223 zł
  • Intel Core i5 12600K – 267 zł
  • Intel Core i5 12600KG – 267 zł

Zwrot zostanie przelany na konto podane podczas rejestracji. Strona rejestracyjna wskazana jest w regulaminie promocji. A ponieważ czasu coraz mniej, nie czekaj do ostatniej chwili, tylko już dzisiaj wybierz i zamów odpowiedni procesor Intel dla siebie!