Kolejny smartfon Infinix pojawi się w Polsce. NOTE 30 VIP Racing Edition w limitowanej edycji stworzonej wspólnie z BMW Designworks

Infinix to dość nowy gracz na polskim rynku smartfonów, ale za to wciąż dba, byśmy o nim nie zapomnieli. Tym razem szykuje się do wprowadzenia do sprzedaży kolejnego modelu. NOTE 30 VIP Racing Edition to limitowany smartfon, który powstał we współpracy z centrum projektowym Designworks należącym do grupy BMW.
Kolejny smartfon Infinix pojawi się w Polsce. NOTE 30 VIP Racing Edition w limitowanej edycji stworzonej wspólnie z BMW Designworks

Od 4 grudnia w Polsce dostępna limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

 Fani motoryzacji i samochodów wyścigowych powinni mieć na czym zawiesić oko, bo obudowa tego limitowanego smartfona nawiązuje właśnie do takiej estetyki. Mamy tu tylną obudowę ozdobioną tłoczeniem we wzór małych trójkątów, przywodzącą na myśl kierownicę aut wyścigowych. Jest to materiał antypoślizgowy, dzięki czemu urządzenie lepiej trzyma się w dłoni i nie ma obaw, że nam się wyśliźnie. Producent zastosował też przełomową technologię 3D Lighting Leather, łączącą klasyczną, skórzaną obudowę z trójkolorowymi diodami LED. Działanie podświetlenia jest zsynchronizowane z wybranymi powiadomieniami telefonu.

Nie zabrakło też specjalnej nakładki na system operacyjny, zgraną z kolorami podświetlenia obudowy. Znajdziemy tu również funkcję Magic Ring, dzięki której obsługa smartfona jest łatwiejsza, a dostęp do informacji systemowych szybszy i prostszy. A skoro już przy systemie jesteśmy, nowość od Infinix działa pod kontrolą XOS 13 na bazie Android 13.

Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition został wyposażony w 6,67-calowy ekran AMOLED z odświeżaniem 120 Hz. Z przodu dostajemy 32-megapikselowy aparat do selfie z podwójną lampą błyskową, więc nawet w trudnych warunkach oświetleniowych nasze zdjęcia wyjdą świetnie. Z tyłu do dyspozycji użytkownika jest też konfiguracja z aparatem głównym 108 Mpix. Sercem tego modelu jest układ Dimensity 8050 z obsługą sieci 5G, wspierany przez 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia do 2TB.

Urządzenie zasilane jest przez pojemny akumulator 5000 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym 68 W i bezprzewodowym do 50 W, jest też funkcja ładowania zwrotnego, która dotyczy zarówno ładowania przewodowego, jak i bezprzewodowego. NOTE 30 VIP Racing Edition zapewnia też obsługę NFC, do wygodnych płatności telefonem.

Infinix wybija się też na tle konkurencji, bo do zestawu dodaje ładowarkę przewodową 68 W i ładowarkę bezprzewodową 15 W, kabel zasilający, szkło ochronne na ekran, słuchawki oraz przeźroczyste etui. Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition dostępny będzie w ograniczonej liczbie sztuk w cenie 1899 złotych w autoryzowanym sklepie InfinixStore oraz w wybranych sieciach handlowych. Sprzedaż ruszy już 4 grudnia.