MSI rusza z promocją na gamingowe monitory OLED

Jeśli szukasz właśnie nowego monitora, sprawdź, co w tej kategorii przygotowało MSI. Promocja obowiązuje na modele z serii MSI QD-OLED, w której znajdziemy różne modele, w zależności od naszych potrzeb i preferencji.
MSI rusza z promocją na gamingowe monitory OLED

Świetna oferta na OLED-y od MSI

MSI wie, jak zachęcić graczy do zapoznania się ze swoimi najnowszymi monitorami z serii MSI QD-OLED. Przygotowano bowiem świetną promocję, w ramach której za zakup monitora MSI OLED serii MPG można zgarnąć kod na Steama za 100 dolarów. To całkiem sporo pieniędzy, które można wydać na nowe gry.

W promocji biorą udział trzy modele:

  • 49-calowy MPG 491CQP QD-OLED z zakrzywionym panelem QD-OLED o promieniu krzywizny 1800R i rozdzielczości DQHD (5120 x 1440). Charakteryzuje go wysoka, 144-hercowaa częstotliwość odświeżania, co gwarantuje wyjątkowo płynną grę.
  • Dla osób o nieco mniejszych wymaganiach, jest też 32-calowy model MPG 271QRX QD-OLED, stanowiący idealne połączenie stylu i wydajności. Do dyspozycji użytkownika jest tutaj panel QD-OLED o rozdzielczości 2560×1440 (WQHD), 360-hercowej częstotliwość odświeżania, który charakteryzuje się wyjątkowo krótkim, 0,03-milisekundowym czasem reakcji (GtG) matrycy. Liczne certyfikaty gwarantują wyjątkowo żywy obraz i zmniejszone rozmycia ruchu, a nowoczesne technologie minimalizują ryzyko wypalenia panelu OLED. Jest to świetny wybór nie tylko dla graczy PC-towych, ale też konsolowców, za sprawą kilku udogodnień przygotowanych właśnie dla nich.  
  • Trzecim modelem objętym promocją jest MPG 321URX QD-OLED z ekranem o przekątnej 27”. Panel ma rozdzielczość 3840×2160 (UHD) i oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 240 Hz, a także wyjątkowo krótki, 0,03-milisekundowy czas reakcji (GtG) matrycy. Znajdziemy tutaj też te same technologie i udogodnienia dla graczy korzystających z konsol, co w wersji z panelem 32”.

By móc bez przeszkód cieszyć się rozgrywką, bez martwienia się o ewentualne usterki i naprawy, za które trzeba płacić, MSI przygotowało na te modele 3-letnią gwarancję OLED.

MSI zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie szerokiego wsparcia, pozwalając naszym użytkownikom cieszyć się bezproblemową rozgrywką. Oferujemy 3-letnią gwarancję na panele OLED, wykraczającą poza standardowy zakres, obejmującą zabezpieczenia przed wypalaniem się paneli OLED. Więcej informacji można znaleźć na stronie Informacje o gwarancji.

By uzyskać 100 dolarów do wydania na Steamie, należy pomiędzy 6 stycznia a 31 marca podzielić się swoją opinią na temat zakupionego sprzętu. Zasady są bardzo proste:

  • Krok 1 – Napisz recenzję dotyczącą produktu, który bierze udział w promocji
    i umieść ją na wybranych stronach sklepów online.
  • Krok 2 – Zarejestruj swój produkt na stronie internetowej użytkowników produktów MSI, MSI Member Center
  • Krok 3 – Prześlij link do recenzji oraz zdjęcie lub skan faktury bądź paragonu,
    które potwierdzą zakup. Poczekaj na weryfikację swojego zgłoszenia. Nagrodę otrzymasz w chwili, gdy Twoje zgłoszenie zostanie pozytywnie zweryfikowane.