[WIDEO] Roborock S8 MaxV Ultra. Czy to ostateczny robot sprzątający?

Roboty sprzątające stają się coraz lepsze i pomagają utrzymać codzienny porządek na wiele sposobów. Stojąca za tym wszystkim technologia musi zatem stawać się coraz mądrzejsza. Roborock S8 MaxV Ultra stawia mocno na sztuczną inteligencję w postaci Reactive AI i Roborock Smartplan. Do tego naszpikowano go technologiami pokroju systemu VibraRise 3.0, szczotkami FlexiArm oraz DuoRoller Riser, a całość melduje się w inteligentnej stacji dokującej, która sama pierze warstwę mopującą. Czy wyszedł z tego dobry sprzęt?
[WIDEO] Roborock S8 MaxV Ultra. Czy to ostateczny robot sprzątający?

Roborock S8 MaxV Ultra w akcji. Zobacz wideo i zostaw subskrypcję!

Inteligentnych robotów autonomicznych z segmentu premium nie brakuje, bo niemal każdy producent chce pokazać coś swojego. Wydaje się zatem, że Roborock S8 MaxV Ultra nie ma tu nic nowego do zaoferowania. Producent walczy jednak o stworzenie innego wrażenia. Dzięki integracji ze sztuczną inteligencją oraz nagromadzeniu sensorów (wśród nich czujniki zbliżeniowe, ale także i LiDAR), sprzęt ma być niemal samowystarczalny w codziennej eksploracji.

Zajrzyjcie do naszego wideo, w którym sprawdzamy, jak spisuje się Roborock S8 MaxV Ultra w domowych scenariuszach. Przyjrzeliśmy się zaawansowanej aplikacji mobilnej, codziennemu korzystaniu ze sprzętu oraz temu, jak sprawdza się z nieoczywistymi zabrudzeniami. Więcej dowiecie się z naszego wideo!

Lokowanie produktu: Roborock