Szukasz dobrego smartfona? Cena za Samsung Galaxy S23 właśnie została mocno obniżona

Samsung Galaxy S23 ukazał się w lutym 2023 roku. Czternaście miesięcy później wciąż jest telefonem, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników, zaś do zainteresowania się nim skłania fakt, że w wielu sklepach pojawił się w nowej, obniżonej cenie. Jeśli więc nosisz się z zamiarem zmiany starszego telefonu na nowy, teraz jest na to najlepszy moment.
Samsung Galaxy S23
Samsung Galaxy S23

Branża mobilna ma zwyczaj wypuszczania co roku nowych generacji telefonów, które oczywiście są lepsze od poprzedników. Nic dziwnego – technologia wciąż idzie do przodu. Jednak zarówno potrzeby użytkowników, jak i aplikacje nie zmieniają się tak bardzo, aby smartfon mający rok czy nawet dwa lata nie był w stanie poradzić sobie płynnie z każdym zadaniem. A różnica w cenie może być ogromna!

Samsung Galaxy S23 – parametry odpowiednie dla każdego

Jak już wspomniałem, Samsung Galaxy S23 zadebiutował w lutym 2023 roku. Możesz przeczytać naszą recenzję tego modelu, a jeśli nie masz na to czasu, to zdradzę samo podsumowanie: “to po prostu świetny smartfon bez żadnej poważnej wady.” Napędzany przez procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, wyposażony w wyświetlacz Dynamic AMOLED o przekątnej 6,1 cala (2340 x 1080 px) oraz świetne aparaty (główny: 50 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix) jest propozycją jak najbardziej wartą rozważenia. Inwestycja w solidny telefon to inwestycja w przynajmniej kilka lat wygody w każdym codziennym zastosowaniu!

We wspomnianej recenzji zostały podane jego ceny w dniu premiery: 4599 zł za wersję 8 RAM i 128 GB pamięci oraz 4799 zł za wersję mającą również 8 RAM, ale do tego 256 GB pamięci. No i teraz prawdziwa bomba – obecnie Galaxy S23 w tej pierwszej wersji (8/128) można kupić za 2799 zł, czyli 1800 złotych taniej!

Samsung Galaxy S23
Samsung Galaxy S23

Czytaj też: Samsung Galaxy S23 Ultra to król nocy. Nightografia w najlepszym wydaniu

Nie bez powodu wspomniałem o latach wygodnego użytkowania. Smartfony Samsunga z linii S23 mają gwarantowany pięcioletni okres wsparcia, dlatego jeśli nabędziesz Galaxy S23, możesz oczekiwać aktualizacji co najmniej do 2028 roku. Obejmują one zarówno sam system Android, jak i autorską nakładkę producenta – OneUI. Dlatego ma się pewność korzystania ze wszystkich nowości.

A gdzie kupisz smartfona Galaxy w niższej cenie? Ma go większość popularnych sieci, jak x-kom, MediaMarkt, RTV Euro AGD, MediaExpert, Vobis czy Komputronik. Czy warto? Jak najbardziej – to naprawdę uczciwy deal.