W ofercie Plusa pojawia się nowa marka smartfonów. Teraz wybór będzie jeszcze większy

Plus nieustannie rozszerza ofertę nie tylko o nowe opcje abonamentowe, ale też o nowe urządzenia, dzięki którym możemy korzystać z dobrodziejstw pakietów oferowanych nam przez operatora. W portfolio sieci znajdziemy teraz smartfony Infinix, a pierwszym dostępnym modelem będzie Infinix NOTE 30 Pro 8/256 GB.
W ofercie Plusa pojawia się nowa marka smartfonów. Teraz wybór będzie jeszcze większy

Nowa marka smartfonów w Plusie

Infinix jest może stosunkową nową marką na polskim rynku, smartfony producenta dostępne są u nas dopiero od półtora roku. Jednak w tym czasie firma niewątpliwie zyskała sporą popularność, bo tylko w 2023 roku dostarczyła na rynek 150 tys. modeli. Najpopularniejsza w ofercie jest seria NOTE i to właśnie model z tej linii jako pierwszy pojawia się w ofercie Plusa.

Infinix NOTE 30 Pro 8/256 GB został wyposażony w 6,78-calowy ekran obsługujący częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Napędzana go układ MediaTek Helio G99 wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Za zasilanie odpowiada z kolei pojemna bateria 5000 mAh z ładowaniem przewodowym z mocą 68 W i bezprzewodowym 15 W. Na uwagę zasługuje technologia All-Round FastCharge, która nie tylko zapewnia ładowanie zwrotne, ale też dba o kondycję ogniwa, by nie zużywało się tak szybko.

Do dyspozycji użytkownika jest potrójna konfiguracja aparatów, na której czele stoi 108-megapikselowa jednostka główna. Z przodu dostajemy 32-megapikselową kamerkę do selfie. Warto też wspomnieć, że na pokładzie znalazła się też technologia Ultra Power Signal, która wspiera korzystanie z sieci w miejscach ze słabym zasięgiem, jak windy czy miejsca położone pod ziemią.

Infinix Note 30 Pro
Infinix Note 30 Pro

Smartfon dostępny jest w sieci Plus i jeśli się na niego zdecydujecie, warto skorzystać ze wciąż trwającej promocji, w ramach której zyskamy dwa abonamenty w cenie jednego za 69 zł miesięcznie przez rok z rabatami. Po roku miesięczny koszt z rabatem wynosi natomiast 129 złotych, a do wykorzystania mamy 240 GB (wspólnie) i na każdym numerze nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.