[WIDEO] Jak poprawić jakość gry? Pokazujemy techniki Nvidii na laptopie Predator Helios Neo 16

Wydajność to nie wszystko. Aby grać komfortowo, należy postawić na dobry sprzęt z oprogramowaniem, które wyciśnie z laptopa wszystko, co najlepsze. Acer Predator Helios Neo 16 to potężny laptop, który dzięki technologiom Nvidii potrafi osiągać zachwycający poziom grafiki oraz może pracować dłużej przy wysokiej wydajności.
[WIDEO] Jak poprawić jakość gry? Pokazujemy techniki Nvidii na laptopie Predator Helios Neo 16

Jak grać wydajniej? Zobacz wideo z technikami Nvidii w laptopie Predator Helios Neo 16

Jakość grafiki w grach w dzisiejszych czasach nie jest tylko i wyłącznie zasługą mocy obliczeniowej. Coraz bardziej zaawansowane wizualnie światy obsłużymy nie tylko z pomocą szybszych pamięci i lepszego chłodzenia.

Oczywiście laptopowi Acer Predator Helios Neo 16 nie brakuje wydajności: w środku znajdziemy kartę Nvidia GeForce RTX 4070 sparowaną z procesorem Intel Core i9-13900HX oraz 16 GB RAM-u DDR5. Sprzęt nie boi się starcia z żadną grą dzięki chłodzeniu z wentylatorami AeroBlade 3D, które otaczają całą obudowę. Rozgrywkę wyświetlimy na 16-calowym ekranie o rozdzielczości 2560×1600 pikseli z odświeżaniem do 165 Hz.

Do wykorzystania tego potencjału przygotowano aplikację PredatorSense, która pozwala płynnie przełączać się między trybami wydajności. Laptop otrzymał dedykowany przycisk do jej uruchamiania oraz przycisk pozwalający szybko przełączać się między trybami pracy. Istotny aspekt sprzętu to oprogramowanie.

Aplikacja Predator Sense otrzymała własny przycisk

Rdzenie karty graficznej RTX 4070 do śledzenia promieni pozwalają uzyskać nową jakość oświetlenia w Path Tracingu i Ray Tracingu, a optymalizacje modeli głębokiego uczenia DLSS i DLAA potrafią zwiększyć wydajność przy niemal tym samym zaangażowaniu podzespołów.

Mało? Przy projektowaniu laptopa stworzono go tak, by był kompatybilny z technikami Max-Q od Nvidii. W efekcie otrzymujemy wydajnego laptopa, który żadnej pracy się nie boi. Niezależnie od tego, czy gramy, montujemy czy po prostu użytkujemy komputer na co dzień, rozwiązania Nvidii pozwalają optymalizować zużycie energii, ale i pracę procesora czy zintegrowanej karty graficznej. Więcej szczegółów w naszym Wideo.

Lokowanie produktu: Acer