GENESIS Neon 764 – zbawienie dla graczy korzystających z kart dźwiękowych umieszczonych na płycie głównej

Neon 764 to zestaw słuchawkowy, którego cechą charakterystyczną jest zintegrowany z kontrolerem układ obsługujący dźwięk wysokiej rozdzielczości (24 bit/96 kHz). Pozwala to na usłyszenie wszystkich detali, co przekłada się na wyższy komfort zarówno podczas gier, jak również oglądania filmów czy słuchania muzyki. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne – czarna i biała.
Neon 764
Neon 764

GENESIS to doskonale znana nie tylko w naszym kraju polska marka gamingowa, która działa na rynku od 2011 roku. W jej katalogu znajdziemy klawiatury, myszki, słuchawki, mikrofony, akcesoria do konsol i PC, a także fotele czy biurka. Nowy zestaw słuchawkowy już trafił do sprzedaży. Jakie jego cechy sprawiają, że warto pomyśleć o zakupie?

Co potrafi Neon 764?

Neon 764 to zestaw słuchawkowy pozwalający na samodzielne dopasowanie brzmienia do własnych potrzeb. Można również skorzystać z przygotowanych profili – stworzono je z myślą o konkretnych zastosowaniach. Na przykład „Music” pozwala cieszyć się ulubionymi utworami, a Scout” powstał w celu sprawniejszego lokalizowania przeciwników w grach FPS – uwydatnia dźwięk kroków. Dzięki zaawansowanemu korektorowi możliwe jest samodzielne stworzenie własnych kombinacji i zapisanie ich na wybranym profilu.

Słuchawki Neon 764 korzystają z dedykowanego układu dźwiękowego, który jest zintegrowany z kontrolerem oraz zaawansowanym equalizerem. Obsługuje wirtualny dźwięk 7.1 oraz zapewnia jego wysoką rozdzielczość (24 bit/96 kHz). Przekazują go 50-milimetrowe przetworniki. Kontroler został umieszczony na przewodzie i pozwala na łatwą regulację podświetlenia muszli, poziomu głośności, włączanie i wyłączenie mikrofonu oraz przełączanie się pomiędzy dostępnymi profilami brzmienia – a wszystko to w dosłownie chwilę.

Neon 764

Czytaj też: Test Genesis Zircon XIII. Drugiej takiej myszki dla graczy nie znajdziesz, bo jest tania i rewolucyjna

Warto również dodać, że mikrofon słuchawek Neon 764 ma wiele przydatnych funkcji zaimplementowanych w dedykowanym oprogramowaniu. Wszystko to za 199 zł, bowiem taka właśnie jest rekomendowana przez producenta cena detaliczna zestawu. Opłaca się? Jak najbardziej!