Intel buduje unikatową społeczność technologiczną. Dołącz na Discord i testuj z nami sprzęt

Czy przeglądając testy sprzętu w Internecie mieliście kiedyś w głowie – też tak chcę? No to teraz możecie, bo stając się części wielkiej społeczności technologicznej dostaniecie możliwość przetestowania najnowszych podzespołów komputerowych i zaraz opowiemy Wam, jak można to zrobić.
Intel buduje unikatową społeczność technologiczną. Dołącz na Discord i testuj z nami sprzęt

Porozmawiaj z ekspertami i ambasadorami Intela na Discordzie

Intel wpadł na pomysł stworzenia społeczności technologicznej, która w jednym miejscu będzie mogła swobodnie dyskutować na temat najnowszych rozwiązań. Chyba trudno o bardziej znane i dostępne miejsce jak specjalny serwer na Discordzie.

Dołączając do niego macie możliwość wymiany zdań z twórcami internetowymi, redaktorami i ekspertami Intela. Możliwość dzielenia się pomysłami, rozwiązywanie codziennych technologicznych problemów, wymiana pomysłów na recenzje i sposoby testowania sprzętu – to wszystko macie dostępne w jednym miejscu.

Poczta sprzętowa – samodzielnie przetestuj komputery lub podzespoły

Dokładnie jak w nagłówku – w Wasze ręce może trafić sprzęt, który samodzielnie przetestujecie. Będą to gotowe komputery, pojedyncze podzespoły oraz zestawy komponentów pochodzące od Intela oraz partnerów całej akcji. Oczywiście pasujące do siebie, jak na przykład procesor wraz z chłodzeniem, ale mówimy tu również m.in. o obudowach czy kartach graficznych. W pierwszej kolejności sprzęt trafi w nasze ręce i sprawdzimy, czy nic mu nie dolega, czy działa jak powinien i czy kręci odpowiednie wyniki podczas testów.

Następnie sprzęt trafia w Wasze ręce i to Wy zajmujecie się przygotowaniem recenzji w formie tekstowe lub wideo. My oceniamy powstałe recenzje i efekty Waszej pracy publikujemy na łamach CHIP.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na Intel Modding Academy. Na stronie są również dostępne artykuły poświęcone składaniu i modernizowaniu stanowisk komputerowych oraz samego sprzętu, a także poradniki. Z czasem treści będzie stale przybywać.

Na Discordzie też będzie można zgarnąć nagrody

Jest jeszcze jeden ważny powód, dla którego warto dołączyć do Discorda Intela. Co jakiś czas będą na nim organizowane streamy z twórcami internetowymi, podczas których będzie można zgarnąć trochę sprzętu. Pierwszy stream już za nami, a jego główną gwiazdą był Czuga. W trakcie spotkania opowiedział o modowaniu komputerów, jak od tego zacząć oraz zaprezentował kilka projektowanych przez siebie gadżetów.

Jeśli nie ma Cię jeszcze na serwerze, warto to nadrobić, bo przed nami kolejne spotkania i jeszcze więcej nagród do rozdania. Czekamy!