WTF! – wstajesz od biurka zmęczony? Wiemy dlaczego tak się dzieje

Siedząca praca przy komputerze to plaga naszych czasów. Ile razy wstawialiście od biurka kompletnie połamani i zmęczeni? Znamy ten problem i postanowiliśmy poszukać jego rozwiązania i już wiemy, dlaczego tak się dzieje.
WTF! – wstajesz od biurka zmęczony? Wiemy dlaczego tak się dzieje

Jakie błędy popełniamy podczas siedzenia przy biurku? Też się nad tym zastanawialiśmy. Dlatego też nagraliśmy to, w jaki sposób spędzamy czas w trakcie pracy. Cztery osoby i cztery zupełnie inne warianty… komputerowej jogi, bo trudno nazwać to inaczej.

O komentarz do naszych nawyków poprosiliśmy specjalistę. Patryk Wąsowski jest fizjoterapeutą w gabinecie Warszawskie Kręgi. W swojej pracy miał styczność z wieloma trudnymi przypadkami, ale czy był gotowy na to, co mu pokazaliśmy?

Czytaj też: WTF! O co chodzi? Poznajcie nasz nowy projekt

Efekty znajdziecie w pierwszej części naszego materiału i podpowiem tylko, że wbrew pozorom wiele nawyków, które powszechnie są uznawane za złe, wcale takie złe nie są. A niektóre dziwne pozycje, jakie przyjmujemy przy biurku, mogą okazać się bardzo korzystne dla naszego kręgosłupa.

Koniecznie zasubskrybuj nasz nowy kanał, żeby nie przegapić drugiej części materiału. Z niej dowiecie się znacznie więcej na temat tego, jak radzić sobie z długą pracą przy biurku oraz między innymi, czy ergonomiczne akcesoria biurowe faktycznie mają sens.