Wielki test smartfonów do 300 zł – czy za tyle kupisz dobry model?

Czy prawdą jest, że smartfony dzielą się na dobre i tanie? Postanowiliśmy to sprawdzić testując dla Was pięć modeli w cenie do 300 zł i już wiemy, czy da się za tyle kupić dobrze działający sprzęt.
Wielki test smartfonów do 300 zł – czy za tyle kupisz dobry model?

W sieci ze świecą można szukać recenzji smartfonów z najniższej półki cenowej. Wynika to z dwóch kwestii. Przede wszystkim – trudno jest znaleźć chętnych na zabawę tanimi smartfonami. A druga rzecz to fakt, że na ogół producenci nie mają dostępnych sampli testowych tego typu urządzeń.

Dlatego też wybraliśmy z oferty popularnego elektromarketu pięć, dobrze wyglądających na papierze, smartfonów, zamówiliśmy wszystkie i grupą czterech dzielnych śmiałków zaczęliśmy ich używać. Efekty?

Żeby nie zdradzać Wam zbyt dużo treści filmu powiem tylko, że chyba nikt z nas się nie spodziewał, że będziemy tak często pozytywnie zaskoczeni tym, co potrafią smartfony za mniej niż 300 zł.

Jeśli nasz materiał wideo Ci się podobał, napisz w komentarzu pod filmem, jakie testy chcesz zobaczyć na kanale WTF! oraz co możemy poprawić, aby kolejne materiały były jeszcze ciekawsze. Subskrypcje są mile widziane!