[WIDEO] Piwo z komputera? Te obudowy rządzą na Computex 2024

W wyścigu po to, by jak najmocniej się wyróżnić na rynku komputerów osobistych, wielu producentów stosuje ciekawe manewry. Jak przyciągnąć uwagę osób postronnych, niezainteresowanych na co dzień pamięciami operacyjnymi czy systemami chłodzenia? Kilku producentów wpadło na to, by pozwolić wykazać się kreatywnością twórcą personalizowanych komputerów. To małe, a czasem nawet wielkie, dzieła sztuki współczesnej, a kreatywność pozytywnie zaskakuje. Zobaczcie wideo z najlepszymi obudowami z targów Computex 2024!
[WIDEO] Piwo z komputera? Te obudowy rządzą na Computex 2024

Najciekawsze obudowy na Computex 2024! Zobacz wideo i zostaw subskrypcję na kanale!

Budowanie specjalnych edycji komputerów, które dość swobodnie podchodzą do formy, musi być świetną zabawą. To moim zdaniem najciekawszy element tegorocznych targów Computex 2024, które same w sobie nie porwały. Niby wchodzimy w erę sztucznej inteligencji na naszych laptopach, niby maszyny potrafią coraz więcej i coraz szybciej, a nadal najlepsze jest to, co widoczne dla oka i czego można doświadczyć na własnej skórze.

Więcej mocy, więcej układów chłodzących, więcej zabawy

Kreatywność w tym roku dopisała, choć część projektów pochodzi jeszcze z początków 2023 roku. Nie ma to jednak większego znaczenia, zwłaszcza, gdy można w nich bezproblemowo wymienić podzespoły. Stąd też miejsce na komputery różne w swojej formie, ale dające to samo – radość wynikającą z niecodziennej obudowy oraz wydajność. Zobaczcie wideo z najlepszymi obudowami na Computex 2024 i oceńcie sami.