10 najlepszych gier przygodowych za darmo!

CHIP Online przedstawia 10 najlepszych gier przygodowych zupełnie za darmo

1) Penumbra 1.1

To gra z naciskiem na rozwiązywanie problemów. Wcielasz się w postać młodego chłopca, do dyspozycji mającego jedynie latarkę, który wybiera się na poszukiwania swojego zaginionego ojca.

Ściągaj: Penumbra 1.1 2) SilkRoad 1.02

SilkRoad zabierze Cię do średniowiecznego świata azjatyckiej fantazji. Jak zwykle na MMORPG, najpierw kreujesz swoją postać, aby później rozwijać ją w trakcie gry. Podobnie jak w typowych grach RPG, SilkRoad oferuje liczne potwory, czy broń.

Ściągaj: SilkRoad 1.02 3) Metin2

Metin2 to fabularna gra online (RPG) jak Gothic, czy też Oblivion. W Metin2 możesz zmierzać się z ludźmi z całego świata. Metin to tureckie imię i znaczy tyle co „niezłomny”.

Ściągaj: Metin2 4) Poszukiwacze zaginionej Warszawy 1.0

Poznaj historię stolicy dzięki archiwalnym zdjęciom, rycinom i mapom. Weź udział w niebezpiecznych akcjach, mających zmienić bieg historii. Zostań agentem Pionu Operacyjnego Instytutu Podróży Międzyczasowych.

Ściągaj: Poszukiwacze zaginionej Warszawy 1.0 5) Neo Sonic Universe 1.1

Bohater wielu godzin spędzonych przed konsolą Sega Megadrive, jeżozwierz Sonic powrócił. Błękitny jeżozwierz oszalał z powodu porwania jego najlepszego przyjaciela. Gnając poprzez 12 poziomów z jego zawrotną prędkością, Sonic musi pokonać wrogów w celu ocalenia przyjaciela.

Ściągaj: Neo Sonic Universe 1.1 6) Halo Zero 1.8

Halo Zero jest grą o dynamicznej akcji, w której walczymy przeciwko robotom na 10 różnych poziomach. Rozgrywkę rozpoczynamy z jedną bronią, dodatkowe kolekcjonujemy w miarę pokonywania kolejnych etapów gry. Celem gracza jest… przetrwać. Gra umożliwia rozgrywkę zarówno w pojedynkę jak i z wieloma graczami poprzez sieć.

Ściągaj: Halo Zero 1.8 7) Dofus 1.16.4

To gra fabularna, w której musisz pokonać szereg przeciwników, samodzielnie lub w zespole, wspinając się na szczyt listy rankingowej. Według twórców, Dofus ma ponad 600000 użytkowników. Aby do niech dołączyć należy założyć bezpłatne konto.

Ściągaj: Dofus 1.16.4 8) PlaneShift Crystal Blue

Podobnie jak World of Warcraft, Planeshift jest bezpłatną grą online MMORPG – Massive Multiplayer Online Role Playing Game. Swoją przygodę rozpoczynasz jako rolnik w podziemnym mieście Yliakum. Gra wprowadza dwanaście różnych ras.

Ściągaj: PlaneShift Crystal Blue 9) Beneath a Steel Sky 1.2

Akcja dzieje się w mieście przyszłości pełnym tajemnic. Twoim celem w tej grze jest rozwiązywanie zagadek, unikanie niebezpieczeństw, a także współpraca ze swoimi przyjaciółmi i sojusznikami. Komiksowa grafika oraz odpowiednio dobrana muzyka nadają niepowtarzalny klimat tej grze.

Ściągaj: Beneath a Steel Sky 1.2 10) Savage 2 – A Tortured Soul 1.0

To ekscytująca wieloosobowa bitwa na komputerze z systemem Windows. Savage 2 jest osobliwym fantasy-action RPG, w której gracz w różnych środowiskach walczy z monstrualnymi potworami. Ta wersja jest darmowa, ale po 5 godzinach odtwarzania, wymagana jest opłata 30 dolarów.

Ściągaj: Savage 2 – A Tortured Soul 1.0

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.